bugün

Valla adam şuan kafirler arasında çok popüler. Bi video yüklüyor milyonlarca izleniyor

https://youtu.be/h9ku5qRLPJw
sırf engelli olduğu için, yaptığı şovda çok da ilginç bir yetenek olmamasına rağmen ikinciliğe kadar taşınmıştır. ve evet, ben hoşlanmıyorum kendisinden. engelli olmasından dolayı küçümsediğimden değil, bunu kullandığı için.

(bkz: serkül)
(bkz: merhaba zeki)
deli saçması yargıdır. müslüman adam sırf birinden hoşlanmıyor diye dinden mi çıkıyor, ne ara öyle bir vahiy indi, uyuyakalmış olmalıyım.
ayrıca;
(bkz: hassiktir be rıfat abi)
"hatta abartıp bilal göregen den hoşlandığı halde kafir olanlar da vardır." şeklinde devam eden cümlenin önsözü.
kafirliğin bazını kim neye göre almaktadır diye insanı merağa sürükleyen söylem.
efenim bilali sevmemekteyim cünkü daha ilk beş sıralamasına girdiği gibi götü kalkmıstır. ayrıca hayallerimin universitesinde tahsil görmesi de ayrı bi antipati sebebidir.
(bkz: lütfen dine dayalı genellemeler yapmayın)
zira "allah katında kimin hangi konumda olduğunu sen nereden bileceksin be malak" diye haklı olarak cıkışabilir yazarlarımız.
aynen de öyle olan tespit. sırf ülke tv de çıkıyor diye, tayyip erdoğan'ı seviyor diye, islami jargon kullanıyor diye özürlü olduğu halde alay ediliyor bilal göregenle.
neyzen kalel tespitidir. hoşlansak ibneyiz, hoşlanmasak kafir. yok mu lan ortası din kardeşlerim.*
(bkz: #7694386)

(bkz: başıma bir iş gelmeyecekse hoşlanmıyorum)
güncel Önemli Başlıklar