1. 1.
  vallahi ben demedim.

  siyasal islamcıların hakkında soruşturma açılmadan evvel çok içli dışlı olduğu hatta akp'!lı bakan faruk çelik'in transparan kediciğin den piyano dersleri aldığı zamanın da milli görüş yani rerah(bugünkü saadet) partisinin milletvekillerinin cansiperane savunduğu evrim teorisini çürüten(gülmeyin-inanan mal var) harun yahya nam lakaplı adnan oktar hocanın söylemi.

  aman sabahlar olmasın..

  ''gerçek islam bu değil..''

  ''Adnan Oktar grubundan şikayetçi olan H.Ü. inanılmaz iddialarda bulundu. iddiaya göre "Adnan Oktar iki kız kardeşle aynı anda evli. Annelerine 'sevgilim' diyor. Adnan Oktar'ın çarpıttığı Kuran hükümleri; Namazın iki vakit olduğunu söyler ve cemaatte bu şekilde uygulanır. Namazda Kuran ayetlerinden okunmaz, sadece tesbih yapılır. Abdestte ayak yıkanmaz, kuru şekilde mesh edilir, baş da kuru şekilde mesh edilir. Başörtüsünün Kuran'da olmadığını, bikininin tesettür için yeterli olduğunu söyler" dedi .. ''

  ''kURBAN KESMEYE iNANMAZ"

  Şarap ve şampanya dışında tüm içkilerin helal olduğunu söyler. Yayınlar da dâhil olmak üzere sürekli viski ya da votka içer. Yalancı şahitlik Kuran'da yasaklanmasına rağmen sıkça yaptırır. Kurban kesmeye inanmaz. Allah'ın Kuran'da Hz. ibrahim'in Hz. ismail'i kurban ederek denenmesi olayını 'Aslında Allah Hz. ibrahim'e Hz. ismail'in sevdiği bir kuzuyu kurban etmesini Allah söyledi, Kuran'da k/esilmesi bahsedilen Hz. ismail değil, onun kuzusudur' de)r. 'O da Müslümanların geneline farz /değildir, sadece o olay için geçerlidir' der.'' (vatan gazetesi-7/8/2018)

  çıkıp bak komünist islam düşmanı islam'ı kötülüyor diyen cehennemliktir ,
  gördüğünüz gibi haber akp'den beslenen faizci,dolarla aksata yapan demirören'lerin gazetesi vatan'dan''

  hadi şakirtler görelim sizi raks edin..
  ... baris hemen simdi