1. 1.
    Yadsınamaz inkâr edilemez ve yalanlanamaz bir gerçektir. Külot sütyen veya bikini, bu üçünün birbirinden en ufak bir farkı bulunmamaktadır. Aynı boy aynı ebat ve aynı kalınlıktadır. Bikini ile kamuya çıkan bir kadın aslında külot ve sütyen ile çıkmış demektir. Bikini sadece olayı masumlaştırma ve normalleştirme amaçlı ortaya atılmış bir isimdir.
    14 -3 ... zall bana hep abi der
  2. 2.
    iç çamaşırları ile sokağa asla çıkılmayıp bikini ile çok rahat markette, yolda dolaşılan şaşırtıcı çelişkili gerçek.

(bkz: bodrum)
    (bkz: çeşme)
    (bkz: marmaris)
    8 ... uyandigim ruyadan uyanamiyorum
  3. 3.
    Yeterince renk ve belli bi iklimde kullanılması sağlanılarak üstünü kapamak.
    Botu yazın giymeniz gerektiğini bi düşünün.
    ... endless pain
  4. 4.
    Ekşiden kopyalarken hiç mi garipsemedin yahu.
    10 -3 ... reddevil11
  5. 5.
    Biki japonca "hayvanlar" demektir.
    -4 ... hayat guzel
  6. 6.
    Herşey iyi hoş da, bikininin kenarından fırlayan kıllar irite edicidir.
    2 -4 ... iyneci bey
  7. 7.
    insanlar ozgur iradeleriyle sosyal medyaya bikinili fotograflarini koyuyorlar fakaf ic camasirli fotograflarini koymuyorlar cunku ayiptir falan die bu nasil bir inanis aq.
    4 -1 ... jermainelebron
  8. 8.
    Bikini dış giyim olarak giyinmeye uygun yapılır örneğin destekli demirli filan olmaz ince olmaz dış giyim için daha kullanışlı üretilir kumaşı kalın ve suya dayanıklı olur.
    iç çamaşırı ise dışarıdan göründüğünde rahatsız edecek detaylar içerir, destekli olduğunun dışarıdan görünmesi hoş olmaz, kaba durur, suya karşı bozulur, hareket edince bozulur, iç gösterebilir, islanınca yapışır, üstünden kayabilir.
    Yani açıkçası her şey düşünülmüştür siz erkekler beyninizin %100'ünü kullanmazsanız da olur.
    5 -5 ... uzayli hatunn
  9. 9.
    Erkeklerin memelerinin gözükmesinin ayıp olmaması kadar tuhaf değildir.
    5 ... gladiolus
  10. 10.
    Hemcinslerimi anlayamadığım konudur. Yani evinize evli arkadaşlarınız geldiğinde onları sütyen ve külot giyinerek karşılamaz, çay tepsisini o şekilde tutmazsınız. Ama hep beraber tatile gittiğinizde onların yanında o şekilde bir şeyler içer, yemek yersiniz. ikisi arasında aslında fark yoktur.

Sadece iç çamaşırı değil. Aynı şekilde o bikiniyle bile evde misafirin yanında dolaşmazlar.
    2 ... bensonubaslangicyaptim