1. 1.
  adamdır.

  gavat değildir.
  8 -5 ... m a l l
 2. 2.
  adam gibi adamdır. bağzılarının zoruna gitse de. evet.
  8 -4 ... iyesta sertsken
 3. 3.
  bikinili kızlar çok güzel olduğu için bakmalı ama karısına da baktırmalıdır. çünkü bikini giymese de karısını elbiseyle bile düşünen erkekler olacaktır. bunun önüne geçemeyeceksiniz ey insanlar, ne yaparsanız nereyi kapatırsanız bir diğer tarafı açık kalacaktır. çözüm sınırsız cinsellik ve sınırsız seks. anca o şekilde cinsel açlığı yok edip yok o buna bakmış yok o şuna bakmış ilkelliğinden kurtuluruz.
  2 -4 ... amgurulugations
 4. 4.
  karımı başkası becerir korkusu.
  2 -1 ... lenko
 5. 5.
  Karımın tatlı minik bir bikini giymesi ve plajda ona bakan erkekler olması, en az Bikinili kızlara bakmak kadar zevkli bir şey.
  1 -4 ... creme de la creme
 6. 6.
  Bikinili kızlara bakmıyorum. Şimdi ben karıma bikini giymeyi yasaklayabiliyor muyum?
  1 -1 ... uzay muhtari
 7. 7.
  olaya birde kadın gözüyle bakalım. mesela çapkın hızlı bir kadın var bir sürü ilişkisi olmuş. evlenecekken gidip piç fırlama serseri yakışıklı erkek yerine efendi erkekle evlenmek istiyor.

  niye acaba hiç düşünüldü mü ? mesela kız manken gibi gidip saf çirkin işinde gücünde erkekle evleniyor. tabi ki iyi kalbi karakteri için.

  şimdi bu ne iki yüzlülük ne fasulye turşusu demi. bir de kadınların erkeklerden darbe yeyip gelip sözlüğü ağlama duvarına çevirmesi. murdarız biz murdar beğenmeyen almasın almayacak tezgah önünü kapatmasın.
  3 -2 ... minmimeranim
 8. 8.
  Lan ne alakası var ikiyüzlülükle amına koyim? Baktığı kişiler yabancı, bakılmasını istemediği kişi karısı.

  Yabancıyla karısını bir mi tutsun?

  Ya amına koyim yediğinizden içtiğinizden mi oluyor neyden oluyor bu ne kirli zihinler böyle.
  4 -2 ... yok herif
 9. 9.
  sorsan ibret almak adına bakıyordur...
  ... rottweiler
 10. 10.
  Yabancı diye milletin karısına/kızına bakmanın açıklanabilir mantığı da yoktur. Bakılmasını istemiyorsanız bakmayacaksınız. Olayın özeti şu: Ben bakarım ama benim çevremdeki kadınlara bakamazlar. hangi dünya orası merak edilendir.
  3 -2 ... alfa yazar