bugün

suphanallah neler göreceğiz daha

http://www.haberayyildiz....-ile-namaz-kildi-25v.html
videonun devamında kadraja giren kadın namaz kılan kadının önünden geçiyor. namaz kılan kadında o kadını tersliyor namaz kılanın önünden geçilmez diyerekten.
(bkz: gerçek islam bu değil)

bu kez sahiden değil.
Ülkeyi bu duruma gerirdiler.insanlar şaşırdı artık. Basında din namaz kuran olsunda nasıl olursa olsun mantıgı geldı.
(bkz: istikrarsizbikini)
saygı duyun. meditasyon yapıyor, kimisi kapalı kimisi bikinili yapar.
görsel
postmodern müslüman olabilir. kime göre neye göre çıplak?
sonuçta bunlar önemli şeyler.
Bunu konuşanlar islam ile alakası olmayan kişilerdir. Kafaya takacak daha önemli meseleniz yok mu?

(bkz: Size giren çıkan ne)
Din bilmediği götü başı kadar açık.

Elbette mevzu takvadır ama takva sahibi insan namazın böyle kılınamayacağını bilir.
bu sıcakta çarşafla mı kılsın.
(bkz: namaz çok güzel gelsene bi kere kılınca alışıyorsun)
denilesi provakasyon!
Yok artık yav.
bikini ile kılınca bir kesimi, normal kapalı şekilde kılsa başka bir kesimi rahatsız edecekti. bu seferde yeri orası mı mevzusu çıkacaktı. bu baksa bir boyut

anlayamadığım kısım şu, bir takım aşırı özgürlükçü arkadaşlar türemiş yine. lafım 'aaaoobiy, ister çıplak yapar ister kapalı sen allah mısın yhaaa?'
'doğarken de çıplak doguyoruz yalnız..'
diyen beyin fakirlerine diyorum.
günlük hayatta bile kurallar var. 'kime göre kural yaaa!!' diyenlerin bile sike sike uyduğu kurallardan bahsediyorum. yazın hava sıcak diye iş görüşmesine bermuda veya mini etekle gidelim o zaman. sırf şu gerizekali sovmen kadını savunmak için savunmayin. kendisini gösterdi ve siktir olup gitti.
görsel
Allah ile onun arasındaki bi mevzu...
(bkz: bikini ile namazın aslında bir protesto olması)
Namaz kılmak iyi güzelde.. her bir ibadetin de usulü vardır.. maksat gerçekten namaz kılmak ise bu usüle uygun davranması gerekirdi.. demekki maksat gerçekten namaz kılmak değil.. maksat dalga geçmek ise çok yakışıksız bir durum.. sadece namazla değil bu milletin değerleriyle alay etmiş olunuyor.. kınıyorum..
herkesin inancına saygı duyulmalı falan filan ama böyle şeylerin samimi olduğuna inanıyor musunuz gerçekten? Ben inanmıyorum. bu ülkede dinden başka kullanacak bir şey kalmadı sanırım.
Namaz kıldığı noktasında ben de tam anlamıyla bir ikna süreci oluşmadı zira üç gün sonra mikrofon uzatsalar ben namaz kılmıyordum güneşi selamlıyordum dese kim ne diyebilir.

Piston aşağı indi haberinden sonra olayın kahramanı olan minibüs şöförüne soruyorlar adam ben piston aşağı indi demedim araç istop herkes insin dedim diyor.

Yani medya nasıl sunarsa bizim için gerçek öyle gibi ama durum belki de bize sunulduğu gibi olmayabilir.

Güneşi selamlayan insan yoga yapıyordur ve orada da namaza benzer görüntü veren hareketler mümkün.
ama öyle kabul olmaz bikiniyi de çıkart.
namaz kılıp dua eden bikinili bacımız.
allah'ım inşallah medyatik biri olurum dinimiz amin.

duası'da kabul görmüştür

ayrıca insanoğlu dünya'ya çıplak gelir çıplak gider, plajda'da herkes çıplak olduğundan normal sayılabilir.
sefer halindeki otobüsü yolun ortasında durdurup namaz kılan

tramvay yoluna seccade koyup namaz kılan garip gelmiyor da

bunu mu çok garipsediniz ? bu akabe dini alışsanız iyi olur.

bundan sonra böyle. nerede kafaya eserse.
Amirinin gözüne girmek için en ön safta namaz kılan devlet memurundan farkı yoktur ...
umrumda olmayandır.zira bu kadının amacının namazı kullanarak konuşulmak haberlerde çıkmak olduğunu düşünüyorum.bize düşen ne hali varsa görsün banane la demektir.