bugün

bir kız iç çamaşırıyla dışarı çıksa utanç unsuru olurken
bikini neden normal bir kıyafettir. fark nedir?

ikiside rahatça giyilmelidir.
Birisi gece çıkarılmak diğeri güneşte giyilmek için tasarlanmıştır. iç çamaşırının çoğu içini az çok gösterirken bikininin en önemli özelliği altındaki saklı hazineyi korumaktır .
iç çamaşırı ile yanınızda duran kızla bir şey yaşayacağınız neredeyse kesin iken bikinili bir kız yanınızda bulunuyorsa hiçbir şeyin garantisi yok. Ha bikinili ha giyinik fark yok. Denize gitme amacımız o değil sonuçta.
bi kadını plajda bikiniyle görünce o sadece bikinidir. Plajdan ayrılırken o bikininin üzerine mini etek giyince bi anda etek giyen, oturunca poposu gözüken bi kişi halini alıyor. Aslında bakarsan daha da kapanmıştı.
ikiside kuku-popo deliklerini ve ciciklerin uçlarını kapar.
fark yoktur.
Yoktur.

Kadınlar bilmiyormuş gibi yapar daha iyi bronz olmak için. Ama 40dan sonra o ciltleri kaplumbağa cildine döner yanmaktan.
ikisininde farkı yoktur.

şöyle, bikini elalemin ortasında giyilir, giyilsin demiyorum giyiyorlar zaten, iç çamaşırı elalemin ortasında giyilmez, ee ne anladık o zaman. iç çamaşırı ile de dolaşın.
erkek zihninde biten farktır. eğer sapıksan, karşındaki çıplak da gezse kapansa da sapıksındır... fark bu işte.
bu konudaki tek sorunsal, iffetli kadınların bikini giymeyecegi gerçegidir. iç çamaşırı ise tüm insanlar giyerler.
(bkz: haşama ve eşofman takımı arasındaki 7 fark)
göbek görünüyo işte ne farkı amk?
iç çamaşırı ile denize-havuza girersen ıslanır üzerine daha çok yapışır her tarafını belli eder
bikini daha farklı kumaştan olduğu için ıslansa bile üste o kadar yapışmaz.

üstelik bikini-mayo vs belli bi yerde giymek için farklı model ve desenlerde tasarlanmışken iç çamaşırı kıyafetin altına giymek ve rahat etmek için tasarlanmıştır.

zaten kumaşları da farklılık gösterir iç çamaşırı fazla terletmesin diye pamuk ağırlıklıdır bikini değildir.
Fark yok ikisi de ereksiyon sebebidir.
bikini daha kalındır, iç çamaşırı ince hatları belli eder. tabi bir de bikini var bikini var, aşırı uçları değerlendirmeye almıyoruz.
bikini malum olduğu üzere çabuk kurur bu nedenle kullanılan malzemeden kaynaklanan farktır.
ikisi de aynı yerleri örter, aynı yerleri açık bırakır. aralarında hiçbir fark yoktur. bikiniyle denize giren kızlar, resmen iç çamaşırlarıyla girmiş gibiler. sonra ahlaktan bahsetmesinler. bunları giyinirken yanlışlıkla iç çamaşırlarıyla görün, kıyameti koparır ağzınıza sıçarlar; ama bikiniyle sere serpe yanınızda yatınca bi bok olmaz?? onca milletin önünde bikiniyle gezince bi bok olmaz?? bak sen şu işe.
Mayo, görünsün diye; iç çamaşırı, görünmesin diye icat edilmiştir.
kumaşları farklıdır. bikini form olarak esnektir, çabuk kurur. tek fark bu.
bikini dışarıda herkese gösterilir şekilde tasarlanır ama iç çamaşırı sadece özel kişilerin görebileceği şekilde.

kışkırtıcı dantelli donlar mesela buna örnektir.
Biri çişli terli eski vs. Diğeri yeni gıcır canlı renkli vs.
yengede erik gibiymiş. tuzlaya tuzlaya.

vardır bir fark ama uzun olur anlatmak.

hiç unutmuyorum bir sene kısa süreliğine bir tatile gittim. bir tane bikinili ablamız mevcuttu sahilde.

bu kadınlarda saçların yanını kestirerek yana yatırma yeni yeni moda oluyor o sıralar.

bu saygı değer hanım efendi gözüme ilk çarptığı an süpernova gibi patlamalar yaşandı içimde.

rihanna düşünün yüzünü daha güzel hale getirin vücutta fit.

tatil boyunca bu teyzeyi kestim. güzel bir insandı. yanında ibneden dönme yakışıklı bir arkadaş vardı.

tabi o karıyı keser iken başka bir hatunla da kesişmeyi ihmal etmiyordum. bu ablamızın tipi güzel değildi lakin vücut hatları tam benim istediğim gibiydi. yükseklerde dağlar everest orta bölge de bir sahil kısmı göze çarpıyordu.

üstlere gidildikçe atm azalır iken alt kısımlarda cıva 76 cm gelip 1 atm'yi tamamlıyordu.

bu da böyle bir anımdır.
iç çamaşırı çok daha seksidir. bir kadın düşünün iç çamaşırıyla denize giriyor. kapladığı alan aynı olmasına rağmen daha çok ilgi çeker.
Bikini: rahat kumaş, telsiz, desteksiz, süngersiz, ipli.

Sütyen: telli, destekli, süngerli, kopçalı.
fark yoktur, ikisi de bir kadının en değerli hazinelerini saklar.
Çok basit. Bikini giyildiğinde herkes bikinili mayoludur, erkekler şortludur. Denize havuza girilip güneşleniliyordur.

Bir kadını iç çamaşırıyla görme durumu ise ya yatak odasında olur kendi evinde üstünü başını değiştirirken ya da yanlışlıkla olur. Yani özel bir durum söz konusudur ve haberi olmadığı bir anda görüldüğü için kendi isteğiyle daha önce çıplak görsen bile rahatsız eder.

Mantıksız gelebilir ama durum büyük ölçüde bu şekildedir.