1. 1.
  adam %61 de
  http://www.agnostik.org/2...ek-gunah-diyenler-61.html
  1 ... duzbiradam
 2. 2.
  (bkz: hakkı gel kanka)
  -1 ... kulak kiri
 3. 3.
  Deniz, kum, gunes ile hallolacak sorunsal.
  -1 ... krem kremal
 4. 4.
  (bkz: nefes alan trolün hakkı nedir sorunsalı)
  2 ... cuney tarkin
 5. 5.
  abaza*ların kendi kendilerine ettiği sorunsaldır. suçumuz neymiş, diyorlar. suçunuz, beyninizin olmaması kardeşlerim. insanlık dersi almamışsınız ki sosyal bir ortam içerisinde diğer insanlarla düzgün bir şekilde kaynaşabilesiniz. kaynaşıp da bir kız ile insani yollardan iletişim kurup arkadaş ve daha ötesi ilişkilere yol alabilesiniz. anca uzaktan bakıp, haksızlık dersiniz. sonra dinin arkasına sığınırsınız bahane olarak; tövbe bizde günah, cimadır, evlenmeden olmaz, töğbe estağfirillaaa... ama farkında değilsiniz ki, gözlerinizin gördüğüne sikiniz cevap veriyor, uyanmış artık kerata ve yaşınız gelmiş, madem evlenmeden olmaz diye geveliyorsunuz; kalkın da evlenin. kim tutuyor? kimse. ve yine kimse sizin dininiz için özgürlüklerinden vazgeçmeyecek, ne de kimse hakkınızın yendiğini, kanınıza girildiğini düşünecek. siz kendi sikinize sahip çıkmayı öğreneceksiniz, gidin karıştırın kutsal kitabınızı eminim orada "irade" hakkında birtakım sözler vardır.
  2 -1 ... gelecegin bi yuzyil sonrasi
 6. 6.
  toplumun değil devletin laik olacağını hala kavrayamamış, abazalığına bir neden arayan, terliksi hayvdan hallice yazarımsının götünden uydurduğu olmayan sorundur. Cevap verilmeye bile tenezzül edilmez.
  ... asilgokturklu
 7. 7.
  anayasadaki hakların tümü.
  1 ... frizbi123
 8. 8.
  (bkz: sözlükte gericilerin artması)
  1 -1 ... intiharederkendayakyiyenadam
 9. 9.
  sikine sahip olamayan, suçunu da açık giyen kızlarda bulan erkeklerin saçmalamasıdır.
  5 -1 ... kaptan seven kz
 10. 10.
  Yüce allah'ın takdirine kalmıştır. Ne buradaki ateistlerin ne de dincilerin söz söyleme hakkı yoktur. Gerçi bunu söyleyen dinciler denize gittiklerinde bi baksınlar yanlarında kaç tane bikinili var.
  1 ... seargis