1. 1.
  akıl erdiremediğim kızdır. sen bikini giyecek kadar açıksın madem ne diye saklarsın memelerini. nolcak sanki saklayınca. halbuki millet saklamasa kimsenin dikkatini çekmez o kadar. memeyi saklamanın mantığı nedir hem. erkekeler niye sakalmıyorlar. çok acayip valla. hani çıplak dolaş demiyorum ama madem o kadar soyundun memelerini saklama bari. çok komik duruyor. zaten çoğu türk kadınında büyük meme yok sallanmaz öyle. memeleri sizden çok büyük olan yabancı hatunlar bile üstsüz denize girerken sizin bu yaptığınız çok garip ve komik.

  bu konuyla ilgili benzer bir entry:

  (#8308609)
  4 -3 ... malumat furus
 2. 2.
  http://aktuel.mynet.com/g...iyor/178/54703/sayfa/192/

  kelly brook buna çok güzel örnektir. kelly brookun en dikkat çekici yeri tartışmasız doğal ve dolgun memeleri. ama bu memeleri daha da çekici yapan kellynin genelde üstsüz poz vermemesi. üstsüz bir kaç pozu olan kellynin memeleri bu pozlarda karizmalarından çok şey kaybetmiş görünüyorlar. bu da bize gösteriyorki memeleri çekici yapan unsur gizli olmaları. yoksa bütün bayanlar rahatça memelerini gösterseler herkes meme görmeye alıştığından hiç bir çekiciliği kalmazdı memelerin.
  4 ... malumat furus
 3. 3.
  madem yüzme bilmezsin neden çıktın ağaca? gibi saçmadır.
  4 -1 ... napicaz be kamil
 4. 4.
  büyük bir ihtimalle ergenliğe yeni girmiş olabilir.
  1 -1 ... klastrofobik
 5. 5.
  türban giydiği halde saçını saklayan kıza benzerler. madem namuslu iffetlisin ne gerek vardır türbana.
  2 -10 ... klauss
 6. 6.
  **memelerini bikinin üst kısmının içine saklamaktadır. gereksizdir. memeleri kapatınca çok mu bir yeri kapanıyor anlamak mümkün değildir.
  2 -1 ... malumat furus
 7. 7.
  normaldir, aynı mantıkla giderse bikinisinin altını da çıkarması gereken kızdır.
  1 -2 ... nmogus
 8. 8.
  bikinisinin altını çıkarması cinsel organını göstermesi açısından doğru değildir. çünkü o bölge genital bölgedir. yani açıkta olması sağlık açısından doğru değildir. aynı durum erkekler için de geçerlidir. onlar da cinsel organlarını saklarlar ki mikrop kapmasın veya mikrop saçmasın diye. ama memeler için aynı şeyi söylemek güçtür. çünkü memeler hem mikrop kapmaz hem mikrop saçmaz. hem kadın erkek eşitliği diyordunuz ya alın size eşitlik. siz de bizim gibi özgürce açın memelerinizi.
  3 ... malumat furus
 9. 9.
  ailesinden ya da herhangi birinden çekinmesi muhtemel insandır. Ya da tesettürlüdür zorla giymiştir.
  -1 ... shit punk
 10. 10.
  meme denen yapının neresi olduğu hakkında şüphelere sokan entrydeki kızdır.
  ... the revenge