bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    vucudun bikini içinde kalan kısmıdır.
    ... pilotmont
  2. 2.
    kadın vücudun genelde derdinin en az olduğu ama en büyük derdinin olduğu bölgedir, aman bikini bölgem yanmadı, bikini bölgemide kremle, bikini bölgem güzelmi gibi cümlelerle erkeği aptallaştırır, bu zehir ona doğuştan konulmuştur, mevsiminde uygun koşullar sağlamasıyla yurdum kadını bu yaz da aazından düşürmez.*
    1 -1 ... organic.flesh.fan
  3. 3.
    bence yakılmayada çalışılmamalı çünkü çok seksi duruyor bronzlaştıktan sonra
    -1 ... juansebastianveron
  4. 4.
    iki parça kumaştan yapılan birşeyin giyildiği düşünülürse,bronzlaşmasının çokta sorun sayılmaması gereken bölgeler*
    ... amadeus
  5. 5.
    olmayan kıyafet...nasıl oluyorsa...
    ... martyns
  6. 6.
    şu sıralar: akdeniz bölgesi
    3 ... haz istasyonu
  7. 7.
    (bkz: bikini bottom)
    2 ... kamasutra denedim begenmedim
  8. 8.
    kasik icinde yer almasina karsin daha kesin bir ifadeyle, disi bedeninin sahip oldugu en degerli ve hassas bolgesidir. hassastir, bazen yumusak bir oksama veya sakin ve guvenilir sicak bir elin ilgisini ister.
    4 ... revolter00
  9. 9.
    sanılanın aksine, bikininin kasık bölgesinde bittiği, lastikli yerin dışında kalan yere, güzellik uzmanları ve ağdacıların verdiği isimdir.
    3 -1 ... bengidemem
  10. 10.
    zamanında persler ve iskitlerin de uğrunda amansızca savaştığı halen de ataerkil toplumların, üzerinde hakimiyet kurmak için uğraş verdiği, bitki örtüsü dört mevsim pubic hair olan coğrafi bölge.
    3 -2 ... ali ekber rodos