bugün

o meriçlik değil karışımızda 7 yıldır tanınan bi yazar var 2 ay olmamış ne idüğü belirsiz bi yazar var. sizler hristiyan ruhlu tipler olduğunuz için zalimin yanında olur bizler mazlumun yanında olduğumuz için meriç oluruz. kıçı kırık sözlükten kadın düşürecek kadar düşmedi frank benim sağım solum amcık kaynıyor siz gibi gerzeklere mi kaldım.?
Bu arkadaşlar bizim bik bikle alakamız yoktur diye entryi girdiler. Ancak sevgili kartoncu sizin yaptığınız mesajlaşmaları kendi nickaltında paylaştı ve hatta çaylak da olmadı. Al oku diyeceğim de zaten sende var.

görsel
Ne boş insanlarsiniz.
Sözlükte bir hesabın olup yazmıyor musun? Madem sözlükte fitne fesat kol geziyor bize de öğretin tedbirimizi alalım.
adım geçtiği için yazmak zorunda kalıyorum...
benim için bu feyk meselesi an itibariyle kapanmıştır..
isteyen istediğinin feyki olabilir.. umrumda değil. her şey ortada zaten...

ben adı geçen şahsın merici filan değilim.. hatta artık o kişi benim için kapanmış bir dosyadır. özel bir mesele nedeniyle konuşmuyoruz. hoşuma gitmeyen bir takım hareketleri oldu.

mağdur edildiğine şahit oldum. ciddi manada çirkin bir saldırıya uğramıştı..
yıllardan beridir burada yazar olduğu için, pek tanımasam da hakkında olumsuz bir yargım olmadığı için kendisinden yana tavrımı koydum... merici olduğumu iddia ettiğiniz kişinin adını bile bilmiyorum.
cinsiyetini bile bilmiyorum. çünkü öyle detaylı bir konuşmamız yok..
kimliğimize dair bilgi alış verisinde bulunmadık.

halihazırda zaten benim de malum yazarlarla meselelerim olduğu için o insanlara yüklenmekte bir beis görmedim... çünkü hak ediyorlardı her türlü kötü muameleyi..

tekrar ediyorum ben kimsenin merici değilim. kimsenin merici olmadım olmam da. nokta.
"o kişi benim için kapanmış bir dosyadır. özel bir mesele nedeniyle konuşmuyoruz. hoşuma gitmeyen bir takım hareketleri oldu."

"tanımasam da hakkında olumsuz bir yargım olmadığı için kendisinden yana tavrımı koydum"

başkan bunların ikisini aynı kişi için nasıl söylüyorsun? bir paragraf önce ne diyorsun bir paragraf sonra ne diyorsun?

not : tarafları tanımıyorum. ben horozum, gerisi beni alakadar etmiyor.
Ya ama bir gece erken uyuduk yine kaos çıkmış. Oluyor mu böyle.
Asla Meriç olmadım, bunu hakaret addederim ama Bik bik sözlüğün en sevimli yazarıdır diyebilirim efendim.

Kendisi tertemiz mis gibi bir hanımefendidir.

Gelsin eksilerrrrr.