bugün

Aksini iddia eden götemeştir. Ulan sözlük zallın dolu şeyler yazmamı istiyorsa maaş versin seseke yapsın. Bana ne olm niye dolu şeyler yazacağım diye kendimi kasacağım mal mıyım?
Doğruya ne hacet, bom boş donanımsız bir yazar bu, pardon yazar demekte hata olur buna aslında, baya bildiğin troll bu.
Özür dilerim saraca aşkına karşılık verdiğim için. Biliyorum şuan aşkın nefrete dönüştü sen de haklısın. Akşama kadar birlikte Photoshoplu fotoğraf paylaşabilirdik affet.
Ayy götüm bende sana kalmıştım sanki, bik bik' in aşkından ölüyordum, kızım sen benim real hayatımda yanıma yaklaşamazsın. Bak senin gibi birini hayatıma sokmam.
Ayy götüm mü ahshs saraca kız çarını açtı.
Bir kaç yazar birbirine benziyor öyle.

O kadar yerden yere övülen erecto boş yazıyordu ya da kuşkusuz diye yazanlar entrylerde bir şey anlaşılmıyordu.

Aşağılamaya çalışmıyordum onu ama öyle işte.
Bik bik 'in kötü bir ergenlik hayatı yaşadığı oynadığı mmorg oyunlarından bile belli oluyor, herhalde metin 2 oynuyordu bu, mmorg oyun jargonu ile konuştuğuna göre Allahın eziği seni.
saraca'ya katıldığım nadir konulardan biri.
benim bik bik'e karşı bir nefretim yok aslında, ama bomboş entelektüel olmayan, bana birşey katmayan insanlara tahammül edemiyorum sadece, bu insanlardan biride maalesef bik bik.
ama kızlar çok yakışıklı olduğunu söylüyor, herkes hayran...
yo bu sozlugun en iyi yazaridir.**
Kimseye zararı yoksa, yazdıkları kimseyi rahatsız etmiyorsa dolu olması gerekmiyor. Sanki dolu olsa okuyacaksınız ya da bi önemi var. Sanırsın beyin fırtınası var uww bik bik koymuyor. Eğlen kız salla:)