bugün

tatlı dille giderilmesi gereken hakarettir.

arkadaşlar istirham ediyorum tartışmayın artık. sabahtan beri skandal, kavga, döğüş.

döğüş etmeğe mi geldiniz bu sözlüğe? bakın yakışmıyor size. hepiniz kaliteli, donanımlı insanlarsınız. konuşarak ya da yalaşarak çözülmeyecek sorun yok bu dünyada. 62 yaşındayım, hayat bunu öğretti bana.

hepinizi çok seviyorum lütfen bu bahsi kapatın!
rezalet puanım;

4/10

bik bik kadın dedim dedim inanmadınız bak noldu şimdi.
ortalık yine karışacak.
ben tengir emminin yanındayım bu sefer.
hayatında başarılar diliyorum.
Edit: olum biz kaynak yapalım dedik bunlar birbirine girmiş. Lütfen gençler sakin olun hassas Nihat emmim içleniyor.
ya şu amk sözlüğüne kavga görmeye gelmiyoruz.
vaziyet alınsın ortalık karışacak.
Aga sizin çok boş vaktiniz var heralde.
(bkz: sözlüğü hayatının merkezine koyan insan tipi)

Bu nedir arkadaş, sözlükte o bana bunu dedi öteki bana şunu dedi, berikiyle 2 mesajlaştık zaten o benim sevgilim nedir arkadaş.

Mecburi tanımımsı: insanı hayretlere gark eyleyen hakarettir, yuh ameka olmaz olsun böylesi hakaret falan filan.
more drama.

bitmedi şu sözlüğün draması.

birinin birine hakaret etmediği gün yok.
sözlükteki gelmiş geçmiş en medeni hakaret.Burada büyük bir seviye patlamasından bahsediyoruz.

Daha kötü hakaretler varken sadece "yılışık" sıfatını kullanmış ki bu sıfat o kadar da büyük bir hakaret değil.samimiyetsiz demeye getirmiş.

Başkası olsa sülalesine kadar affetmezdi.Yine kişisel hakaret(!) ederek seviyesini korumuştur.Aferin.
anasını satıyım göt yalamalar ondan sonra özel mesaj ss leri , ifşa düelloları. nickaltında 'ben onla daha samimiyim bikere' yarışları. kaç yaşndasın sen dalyarrak diyesim geliyo her gördüğümde bunları. erkek adam kendisine dedikoduyu yakıştırıyosa günlerede gitmeye başlasın iyi malzeme bulur. ayrıca yılışık yada haysiyetsiz dediğiniz insanlarla laf dalaşına girerek ve birşey ispatlamaya çalıştıkça onların seviyesine iniyorsunuz.
sükünet içinde siklemeyin ve zevkle kudurmalarını izleyin.
taraf tutmuyorum bu arada bahsi geçen iki yazarıda tanımıyorum o yüzden ikiside pek sikimde değil açıkcası.
sitem entirisi giriyim dedim bu başlığa çıktı şans.

edit:

yalnız son 20 dakkadır solframede açılan başlıklara ve altındakilere bakıyorumda iyi yarıldım gülmekten. böyle şeylerle gelin amınakoyım işte. kaliteli mizah hiçbir zaman belaltı olan olmadı.
--özet--
o bana yılışık dedi, o hakkımda başlık açtı, o beni tehdit etti, o senin şeref ve haysiyetin.
--özet--

(bkz: bi bitmediniz amk).
bu konuya bilimsel olarak yaklaşacağım.

bildiğiniz üzere rakı temizleyici ve açıcıdır

ya neden ?

çünkü alkol içerir

alkol tüm damarları açar temizler

tabi beyin damarlarını da

şimdi bunlara birer rakı içirsem

direk beyinlerine kan gidecek ve gerçekleri görecekler.

ne demiş atalarımız ?

dünya fani, çek rakıyı.

dolayısıyla neymiş ?

bunların bir rakı içmesi lazmmış.
bik bik hatunmus vay anasini. radarimdan nasil kacti.

şaka bir yana. derdinizi sikeyim artik. evet ilk kez kufrettim sözlükte . hayirli olsun.
bik bik vermeyince, bi abin olarak falan... amk ya ahahahahah

boş işler. geç
Ülke elden gidiyor adamların derdine bak amınakoyayım.
işi gücü yokmuş herhalde sadece tengir ile uğraştığına göre.

Mahalle karısı işte. Tengir abimi yedirmem.
valla "bik bik" nickli bir yazar nasıl ciddiye alınır o ayrı bir konu.
ne kadar büyütmüşsün amk. ben de sandım özelden ana avrat küfür etti. yılışık demiş. açtığın başlığa, bu olayı büyütmene bakarsak haksız da sayılmaz.
Şu kadar işsiz olsam yeter bee.. Evet
Bik bik insanları tersleyen böyle bir şey yazacak bir arkadaş değil bu işte bir gariplik var. .
hakaret yok, üslup bilmemek de suç sayılamaz. herkes kendi üslubuna göre yazıyor sonuçta, normal yani.
bik bik abi yapmaz öyle şey. yapmışsa haketmişsinizdir.
Şuan daha önemli rezalet var bu konuya akşam çalışın yarın konu tekrarı yapıcaz, hadi arkadaşlar.
(bkz: işsizlik)
bismillah

Sözlükteki karışık ilişkiler silsilesine, hakaret içeren bir örnek. Sözlük sözlük olmaktan çıkmış abi deme lazım olur kıvamında ilişkiler dönmüş.