bugün

karakter sınırına uyacağım diye o kadar uğraştım ki, entry'i yazmaya üşendim. allah da belamı böyle verdi bence.

bigbangtheory deki ruh hastasi'nın * içmedeyiz uludağ sözlük, anın görüntüsü başlıklarında paylaştığı fotoğrafların kenarında köşesinde hep bir yerlerinde olan anahtardır.

(bkz: içmedeyiz uludağ sözlük/#41269739)
(bkz: içmedeyiz uludağ sözlük/#41400161)

paylaştığı her fotoğrafta, cüzdan, çakmak, sigara ve araba anahtarı görünce aklıma umut sarıkaya'nın karikatürünü getiriyor.

(img:#1835467)

yalnız şu fotoğrafta göremedim anahtarı, yaşadığı şokun/heyecanın etkisi olduğunu düşünüyorum.

(bkz: anın görüntüsü/#41384224)
Abi 1 tur kullanabilir miyim arabanı? Tişikkirlir.
Yuhhh AMG.

Adamda ki gorgusuzluge bak kale anahtara Audi kılıfli anahtarlık yaptırmış.

O değilde Anahtarlığın yanına, inşaat müyendisi yazan çakma kartı koymayı unutmuşsun.

Kot pantolon da leş gibi apış arasında kokuyordur.

Midem bulandı hacı.
O değil de ben tavşanlara takıldım. Adam istemsizce 3 fotoğrafta niyazi gül tadında belgesel çekmiş.

--spoiler--
Şantiyeye 2 tane attım. Çoğaldılar. Çok duygusal hayvanlar ürkütmemek lazım. Lan bak yine çoğalıyorlar.
--spoiler--
arkadaşlar bu kadını neden ciddiye alıyorsunuz. ortalığı karıştırıp eğleniyor. sonra başlığın ilk entrysini silip uzuyor, başlık size kalıyor. ayrıca kendisi sözlüğümüzün en haşarı, en minik, en sevimli, (burası çokomelli) en tipsiz kadın yetkilisi.

bütün gün gecelere kadar toplantıları falan oluyor, o proje senin bu proje benim derken, ofis masasında pinekliyor. bir de asgari ücret mi ne alıyormuş öyle bir söylenti var ofiste ama şimdi dedikoduya girer diye şaapmıyorum.

tanım; uuserin anahtarına takılan 35lik sözlük ablamızı alakadar eden bir durum.
BBTRH isimli yazarın audi'm var diye sözlüğü kandırmak için kullandığı anahtardır.
görsel
Bir tur vermedi ama geziyoruz sağolsun...
hepsini geçtimde, inşaat mühendisi yazan kimliği milletin gözüne sokmak nedir amk.
görgüsüz müsünüz beyfendi.
yok ki bi audimiz bizde hava atalım

gözü olanın gözü çıksın.
pembepapyonlu fena yürümüş yetkili ablamıza. Yetkili ablamızda abla deme lazım olur diyor uuuvvv. heyecan dorukta.

titanik abi ne derse odur. tavşanları ve audisiyle emekli hayatı sürüyor adam, karışmayalım.*
Tüm fotolarda ucu kalkık olmasına rağmen kucağa alınca inmiş olduğunu farkettiğim anahtarlıktır. Mesaj ne onu bilmek istiyorum..
Anahtar mı görmedik bea.
görsel

bir çeşit anahtar.
Adam tarih bile atmış.
ne anahtarmış amk. o deyil de "kale kilit" anahtarı ne iş la? direksiyon kilidi mi takınıyon arabaya. vallahi pes.

neyse, bu goygoya artık bir son vermenin vakti geldi de geçti bile. açılın ben zenginim. evet.

https://i.hizliresim.com/Nn70bg.jpg

https://i.hizliresim.com/Bak79L.jpg

not: arkadaşlar görseldeki fotoğraflar anahtar resmidir heğ, "bu ne lan, uzay aracımı, çip mi" felan gibisinden sorunlarla kapımı taşındırmayın. teşekkürler.
Audi anahtarıdır.

Yalnız bigbangtheory deki ruh hastasi Tarafından kandırıldım, 10 artı oyum hala gelmedi.