bugün

sonuncu fena;
görsel
adamın yüklediği davşan.
aha da entarisi;
(#41441543)
Kimin kimle olduğunun belli olmadığı tavşanlardır. Hani bizdik marjinal?
yıllardır gözümün olduğu davşanlardır. bu zalım titoş abiye mesaj çektim "şu gariblerin havucunu veriyon mu suyunu veriyon mu rızıklarını veriyon mu yani kısaca" diye sordum. "heee veriyom gibsınım iyice ete gelsinler evde imal ettiyim rakı ile şey edecem" dedi. o gün bugündür şantiyenin yerini arıyorum o mazlumları kurtarmak için..

(bkz: uludağ sözlük davşan severler kulübü)
Geleceğin mööhendiz davşanlarıdır onlar. Geçen gün şantiyeye gittim, biri bilgisayara oturmuş ihale dosyası hazırlıyor biri alım satıma bakıyor. Birisi çizim yapıyor. Napio bunlar dedim " çok yoruldum emekli olucam, biz tekneyle dünyayı gezerken bunlar da bizim geçimimizi sağlasınlar diye eğitiyorum" dedi. "Birken bin oldular amk hep ben mi bakıcam biraz da onlar bize baksın yavşakar " diyerek ağacın altında rakısını yudumlamaya devam etti.
Siz hala lagaluga yapın. Adam bizim geleceğimiz için davşan eğitiyor.
davşanları ben yiyecem..

hele bi şu lanet iş bitsin..
Bir audi anahtarı kadar meşhur olamamış davşanlardırlar.
Davşanların üremesi hakkında belgesel çekerek yönetmenliğe adım atacağı söylenmekte.
(bkz: tavşanlara fısıldayan adam)

Şantiye şantiye değil davşan üretme çiftliği.

Nabıyon o davşanları pişirip yiyor musun anlatsana biraz...

Evet söz sende mel mel bakan gibson.
bugs bunny gibi şantiyede neşeli neşeli “buraların büyüğü o bir başka, tito abi, tito abi, çok yaşa” diye dolaşan tavşanlardır.

Ancak Brh yüzünden özel hayatlarını doyasıya yaşayamadıklarını düşünüyorum. Gençler ne zaman aralarında bir eğlenceye karışsalar, elinde telefon rodranır gibi koşup fotoğraflarını çekiyor.

(bkz: anın görüntüsü/#41384224)

(img:#1839325)
güncel Önemli Başlıklar