bugün

abberline ile ikimizin silik yemesiyle sonuçlanacak ütopik gelişme.
Mal mal bakandan modmu olur.hem solcu,hem kemoş,hemde gastamonulu. Karadeniz'in en ağır mallarının çıktığı memleket.
yazarlık bile artık şüpheli iken zor bir durumdur.

(#42498836) almışsın arkana mod abilerini hala ağlıyorsun lan. sabah 7 den gece 3 e kadar entry eksile. her gün en çok oylama yapanlarda sırf eksi vererek en üstlerde ol. haftalık istatistiklerde en üstlerde ol. senelik istatistiklerde en üstlerde ol. sonra hala beni eksiliyorlar diye ağla. herkes senin gibi işsiz mi entry takip edelim de seni eksileyelim armut kafalı. sen mod abilerini emiklemeye devam et hatta bu entryi de sildir ağlaya ağlaya gevşek.

görsel
görsel

bunları baban mı yapıyor. ben ağlıyor muyum sen gibi beni eksiliyorlar diye. veya siliyor muyum entryleri senin gibi.
ulan salak beni eksiliyor diye ağlayan sensin. senin yazdığının üzerine yazdım onu yazdığın entry numarasını da koydum entry hala yukarıda duruyor zaten. kafada beyin olmayınca anlamak zor oluyor dimi mod yalakası *

geri zekalı kardeşim başlıkta zaten iki nick var. ne kadar malmışsın sen ya verdiğim cevaplara üzülüyorum şu anda ahahah. neden üstüne alındın diyor sanki başlıkta 5 tane nick var.
1.ci nin yönetimle hayli sıkı ilişkileri var

ve mod luğa gerek bile duymuyordur.

2.ci nin mod olduğunu zannetmiyorum.

yazdıkları fena değil, mod olmasını da tavsiye etmem

boşa vakit harcama.

ben olsam 5 dakikamı bile harcamam.

asıl sorun o dinci kel mod. bilmem kaç tane feyk

hesabı yetmiyormuş gibi toplayıp getirdiği

paralı troll, dinci soytarılar

buranın havasını fena bozuyorlar

zal efendinin umurundamıdır ?

asla.
Ne boş insanlarsiniz.
Valla ben karismam olabilirler.
birisi isteyecek kadar mal değil diğeri tam tersi.

hadi bakalım evet.
zalın iki solcu chp liyi asla bi araya getirmeyeceğini bilmeyen gerzekleri gördüğümüz durumdur. hem "bigbang ve mel mel bakan gibson kimdir ne ayaktır vasıfları nedir iki teneke yazar. evet..
Mel mel dostuma hayirli olsun. Sevindim.

Diğer arkadasi tanimiyorum. Ona da hayirli olsun.