1. 1.
    Önümüzdeki sonbaharda endemol türkiyenin star tv iÇin yapacağı program. Bildiğimiz bbg. Hadi bakalım. Umarım tutar. Ütopya gibi sonsuza kadar sürmesin de...
    6 -1 ... aynadakiyansimam
  2. 2.
    star'da yakında başlayacak program. abd versiyonu iyi hoş ama bizde tutar mı bilemem. anlayacağınız bbg * günleri geri dönüyor.
    1 ... templeton peck
  3. 3.
    oh oh suvivor, ütopya ve big brother. tarafını seç rengini belli et.

ayrıca sözlükten birileri kayıt için başvurmuş diye duydum.

tutar mı tutar bu yarışma ama star tv'de yayınlanıyor diye laf etmiyecek insanları bize göstermesin.
    4 ... muyr
  4. 4.
    bu programın adı neden big brother hiç anlamadım yıllardır.
    1 -1 ... istebuarimaya
  5. 5.
    Suriyenin ve zorda kalan ülkelerin abisi turkiye.
    2 -1 ... maksimus
  6. 6.
    laik ve çağdaş bir ülkeye son derece yakışacak olan ve geri kalmış toplumumuzda var olan kadın erkek arasındaki cinsel tabuları yıkıp geçecek yarışmadır.
    kızmayın ama çağdaşlık tam olarak bu dur.
    2 -11 ... 25 eylul 2017
  7. 7.
    Herşeyi gören göz hesabı bi yarışma programı. big brother olayı da baştaki büyüklerden gelmektedir diye düşünüyorum illuminati yani. reklamında da göz falan vardı bi tuhaf. bunlar hep amerikanın oyunları hep yeni dünya düzeni. oyuna gelmeyin a dostlarr.
    6 -2 ... eminemin beresi
  8. 8.
    Merak ediyorum yarışmaya katılan biri mesela mustafa big brother mustafa mı olacak yoksa big brother türkiye mustafa mı olacak.
    5 sıradaki entryde bana ait demekki bu yarışma tutacak.
    Yarışmaya rakip program olmadığı için star tv'nin beleşe birinci olması beni üzer. Ütopya yeniden mi başlasa.

Program türkçe olsa büyük kardeş beni izliyor Gibi bir mottomuz olurdu.
    -1 ... muyr
  9. 9.
    Fragmanına bakılırsa kaslı erkekler ve mini etekli kızlarla reyting kovalayacaķtır.
    3 ... muggle
  10. 9.
    Cumartesi günü star tv'de başlayacak olan program.
    1 -1 ... emre fosforoglu