bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  protonların abdestini kaçırması üzerine sinirlenen, hoca'nın feryadı;

  https://video.uludagsozluk.com/v/big-bang-deneyi-lüzumsuz-10701/

  2 ... rockandroll
 2. 2.
  ispanya'da jetski tepesinde tatil yapan cübbeli ahmet hoca'nın zırvasıdır.
  "bu kadar paralar harcıyorlar, millet açlıktan ölüyor" diyor zat-ı muhterem.
  be karram, ispanya'da tatil ne oluyor o zaman?

  avanak diyor bi de. lan o konuştuğun mikrofon da onların icadı. -zaten sıcak hava amk!-

  (bkz: sözlük bana klima al lan allahsız)
  4 ... yamuq
 3. 3.
  oturduğu yerden göt büyüten insanın söylemidir . o gereksiz bu gereksiz sen bunca zaman neye yaradın hiç bir insana zerre faydan dokundumu diye sormazlarmı adama .
  1 ... wreker
 4. 4.
  (bkz: big bank)* 19. saniyeye dikkat!
  ... nekrofili
 5. 5.
  big bang akıllı olsun akıllı diye bitirmediğine şükür ettiğim video.
  ... tufi
 6. 6.
  3 dakika 22 saniye boyunca nefessiz saçmalayan bir adamın zırvasıdır.
  https://video.uludagsozluk.com/v/big-bang-deneyi-lüzumsuz-42754/  bre cahil .... -dieyecek laf bulamadım amk.-
  ne desen boş bunlara. kendi cehaletlerinde sürünsünler de toplumu geri çekmeseler bari. ulan o değil hadi kitapta da "bilimden uzak durun cahil kalın" yazmıyor ki bu neyin kafası?
  ... larien d grey
 7. 7.
  arayın diye bi emir yok. la jet ski ye bin diye de bi emir yoktu ama. hey gidim hey. hep emmeye gömmeye. la salak; o deneyle belki de çevre kirletilmeden enerji üretilcek la fizikten anlamayan cahil cühela yav he he.
  1 ... modernyum
 8. 8.
  aslında içinde bulunduğu ve kendisine sahip olduğu konumu bahşeden bir cemaate ve topluma başka türlüsünü söylemesi beklenemeyecek bir beyanat.

  düşünün, ben kerameti kendinden menkul ve uçuk bir masalın peşinde din diye koşuyor, şu hayatta ve evrende neler olup bitiyor hiç ilgilenmiyorum, çünkü bütün bu dünya hayatı yalan dolan. ama çok terbiyesiz, arsız ve ikiyüzlü nankör bir yaratık olduğum için aynı zamanda bilim adamları ve özellikle benim inancım ile sik kadar ilgisi olmayan insanlar tarafından ortaya çıkarılmış her tür teknolojik imkanı dibine kadar kullanıyorum. neden, çünkü ben bir müsilmenim.

  peki ben durup da bu kitleye "bu deney önemli olabilir, bir araştırın, en azından gavur ne yapıyor haberdar olun, bakın bin sene önceki islam medeniyeti de zamanındaki alimleri inançları ne olursa olsun toplayıp getirmiş, meclisler kurup konuşma tartışma imkanı tanımış, eski eserleri çevirtmiş insanların bilgilerini anlamaya çalışmış, bunda fena bir şey yok, belki bir gün biz de ucundan bir katkı yaparız" der miyim? demem elbette, enayi miyim ben? fesuphanallah...
  1 ... baftan
 9. 9.
  Arayın araştırın diye bir emir yok ama oku diye bir emir var. Bu "oku'' emri araştırmak tabirini ortak paranteze alıyor, bu bilimsel deneylere işaret ediyor. islam dini çağa ayak uyduramamasının sebebi bu örümcek kafa zihniyetinden dolayı.
  ... kiymali lolipop
 10. 10.
  bu nasıl başlıktır arkadaş ya biz buna nasıl tanım girelim,açıklama yapalım hiç olmazsa yapılan tüm deneyler tek bir sonuca varmak için gerçekleştirilmez bunu yaparken kullanılan teknolojilerdir hayatımıza kolaylık getiren yenilikleri evimize sokan,misal a sınıfı beyaz eşyalar akıllı cep telefonları gibi.belkide bu bahsettiğin deneyler sayesinde ışınlanıcaz diyorum skati anla beni.
  ... castaway