bugün

genelde sünnet parasıyla alınan bisiklettir. en azından benim için öyleydi.
çocuklukta abinin eskitip vermediği* bizzat sattığı bisiklettir. *
görsel
ondan önce bmx bisikletleri olan sözlük yazarlarıdır.
2006 yılında kadir topbaş amca okulu derceyle bitirdiğim için göndermişti ama salcano mudur bianchi midir hatırlamıyorum.
gözlerimi yaşartan bir olaydır.. zamanında altımda hiç değilse 2 tekerlek vardı şimdi dolmuş parasını zor buluyoruz anasını satayım...
covanni marka ismi çakma ama kalitesi şükela bir bisiklete bianchi aspid etiketleri yapıştırarak çakma da olsa içine dahil olduğum grup.
(bkz: castello).
90'larda sahip olmuşsa havasından geçilmeyecek olandır. Bisan'a binenlerden üstündür o yıllarda.
kesinlikle benim dahil olmadığım grup.

benim pinokyom vardı. pinokyom bile abimden kalmaydı. ne illetmiş arkadaş, bana bilhassa alınan bisikletimi de babam geçenlerde satmış zaten. bisiklet konusunda çok dertliyim sözlük.
şanslı yazarlardır.* kömürlükte çürüyor şimdi. oysa hiç haketmedi böyle davranılmayı. az mahalle yarışı kazanmadık onla.
bianchi ares zamanının en iyilerindendi
şimdi arabama ona baktığım gibi bakmıyorum hergün sürdükten sonra evde temizlerdim tozlanan yerlerini.
görsel
ilk ve son bisikletimin markasıdır. zamanın da çok para saydığım 10 vitesli (koldan) bisikletimin markası. ve hep keşke amartüsörlü olsaydı derdim.
vitesi de mutlaka shimano olan yazardır.

hey gidi. *
şu anda da kanuni motorsikletleri vardır.
bianchi snake'im hala duruyor daş gibi. Kırmızı bi de, çıldırırsın.
Bisan olaydı da bineydik.
Kırmızı bianchi snake'imle dahil olduğum grup. Benimki de hala taş gibi duruyor.

Çocukluğunda bianchi'ye bineni ilerde mercedesten aşağısı kesmes. Zenginlik hep dert.
2001 senesinde alınmış olan müthiş bisiklet sayesinde dahil olduğum gruptur.

alınmasından yaklaşık bir buçuk sene sonra çalınmıştı ne yazık ki. kilidini kesip bisikleti çalan gerizekalıya da, kesilmiş kilidi görüp de bana kahkahalar eşliğinde haber veren gerizekalı arkadaşlarıma da hala söverim. (bkz: sonuna kadar hak ediyorlar)
bianchi bisikleti olanların 2003-2004 suları gözümde acayip forsları vardı, off bianchi mi süper bi tur versene cümlelerine özne olmuş bisiklettir, sanırım hala populer eskisi gibi. bazı seyler hiç değişmiyor.
Bianchi - (bkz: pegasus) ile dahil olunan grup. Daha sonrası birkaç ayarlama ile dağ yarışlarına katılır hâle getirip katılmıştım yarışmalara. Dört mevsim, gece - gündüz ve her şartta zevkle binilen bisiklet türüydü. Hey gidi.
10 sene ben 2 senede kardeşim kullandı mercedes gibiydi hiç yaşlanmadı ama bi anda öldü.
Mahallenin havalı picleri olmuslardir vakti zamaninda.
güncel Önemli Başlıklar