bugün

açık ara pokemon...
tusubasa...

edit: lan ben çok severdim tusubasa'yı. neden mal gibi yazmışım bu başlığa bi fikrim yok. kıssadan hisse: tusubasa iyidir.
captain amarica.
(bkz: şeker kız candy)
(bkz: ay savaşçısı)
istanbul'un fethi,,bu kadar güsel bir olay bu kadar iğrenç bir şekilde mi anlatılır çizgi filmde (bkz: kanal 7)
(bkz: teletubbies) acilen yasaklanması lazım.ülkenin geleceği için.
sirinlerin lay lay la lay lay lay diye giden sarkisini lailaheillallah diye seslendirmislerdi..berbatti ya
(bkz: anime)
(bkz: heidi)

durduk yere sadist ruhunu uyandirir insanin...o kirmizi yanaklari parca pincik edesin gelir, kiza kafa atmak istenir.
(bkz: jetgiller)
içinde gerçeklik barındırmayan bol silahlı çizgi filmler.
(bkz: nerde o eski günler)
Tüm Japon anime çizgi filmleri.Özellikle Pokemon çıktığı anda istem dışı olarak bu sözü kullanmaktayım.
sanırım çizgi film değildi ama öle bişiydi.power rangers.
-bennnn sarııı rangerrrrsssss
-bendeeee kırmızı rangerssss
diye naaralar atarkene cıuvvv cıuvv diye ses cıkarmak kesinlikle zorunluydu.ben kesinlikle yapmadım sokakta oynayan çoçuklardan biliyorum.* sonunda da eğitici gibi bi söz sölenir mutlaka çoçuklara bir ders çıkarılırdı valla şu anda aklımda olan el gözden hızlıdır.işte eğitici ve ögretici bi söz size.
dini empoze etmeye çalışan çizgi filmelerdir. türk usulü yapılırlar o yüzden kalitelerini tartışmıyorum bile. çocukların akıllarını karıştırmaktır amaç, psikolojilerini bozmaktır o yaşta. çocuk ortada 'anne ben ölcekmiyim' diye dolanmaya başlar bilemediniz 'baba cehennem nerde' demeye başlar hadi o da olmadı 'allah nerde ki' der tabi..
(bkz: yakari)
bir ara trt'de yayinlanan * karinca ailesi ve abdullah abdullah bir kucuk oglan isimli yalandan animasyonlu yerli cizgi filmler.
stv'de ne kadar çizgi film varsa topuna bi siktir git diyebiliyor insan gönül rahatlığı ile.
Belli bir yaştan sonra bütün çizgi filmler.
(bkz: tazmanya canavarı)

hayır ailede herkes düzgün konuşurken o neden öle anlamış değilim.
Japon çizgi filmlerinin geneli bu sınıfa girer.
yavaş, hareket etmeyen resimlerin slayt gösterisi şeklinde geçtiği çizgi filmlerdir.
En iyisi Animasyon sinema çizgi flimleridir.
ben 10,anime ve sayamadığım bi sürü gereksiz çizgi filmler.
nickimden anlaşılacağı üzre. (bkz: tsubassa)
(bkz: yugioh)
(bkz: Happy tree friends)
çok güzel lan.