bugün

kesinlikle obez değildir. insanı şaşırtan da budur zaten.. o löp löp götürürken, lan neresine yiyiyor bunları diye düşünmemek elde değil. ben önümdeki iki lahmacunu bitirdim ve onun yemesini izledim. izledim izlerken sıkıldım ak.
şahikadır şahika!
(bkz: içinde kurt vardır onun abi)
ibrahim tatlısesle bir akrabalığı vardır..

sözlük uyuma lan lahmacun başlığı açılmış.*
oturduğu yerden saatlerce kalkmayan kızdır.
afiyet olsundur. ben vaktinde 18-19 lahmacun yemiştim, hem de kiliste koca koca lahmacunlardan. e güzel olunca yenir elbet. dolayısıyla kızımız acıkmış, bi güzel karnını doyurmuştur. yanında muhtemelen ayran içmiş, üstüne de yarım kilo künefe götürmüştür. olsundur. dur dur, dır dır, vır vır bizim yaptığımızdır. olsa da yesektir. acıktımdır. 'entry çok uzarsa boku çıkar'a bu yazdığım bir örnektir.
dipnot: olsa da yesek keşke lan.
"Demek beni pahalı bir restoran yerine lahmacuncuya getirirsin. Gör bak ben sana neler yapacam." düşüncesiyle hıncını almaya çalışmıştır.
(bkz: dostum kız arkadaş demişsin de bu bildiğin öküz)
ömrümü yedin lan jale repliğini hatırlatan arkadaştır.
yaklaşık olarak 95 kilo civarlarında dolaşan arkadaştır.
(bkz: fındık lahmacun)
yiyip yiyip kilo almıyorsa ve kendi ödeyecekse hiç problem yaratmayacak durum.
söz konusu yenilen lahmacunların boyutları ile birlikte bir nevi şaşırma eylemi olan 'oha' kelimesinin desibel ayarıyla doğru orantılı olarak ilerleyen,dumur vakasına sebebiyet teşkil eden,ait olması gereken özellikler dışına çıkmış cinsiyettir...
yemekten sonra yiyişme planınızı hiçe sayan kız arkadaştır.
--spoiler--
diah amuna koyi boşan da semerini ye filiz
--spoiler--
hor görmemek lazım. lahmacunu çok seviyodur ya da açtır. afiyetler olsun.
bu kız arkadaş tombiş teyze olma yolunda önemli adımlar atmakta olan kişidir. ayrıca hep kız arkdaş olarak kalır sevgili olması zordur. ayrıca bu arkadaş beşinci lahmacunun son lokmasını yemez, çok geldi der ve köşesine çekilir. bir sonra ki randevu veya raunda kadar kendini hazırlar.
derhal terkedilesi kız arkadaştır, muhtemelen 90 kilo üzeri bir kilodadır.

(bkz: king kong gibi bir karı yaklaşıyor)
lahmacun ziyafetinden sonra da sevişmeye yeltenirse o zaman 5 lahmacun yemesinden daha şaşırtıcı olur.
eski sevgilinin koca götlü sevgilisidir. **
(bkz: anne ben öküz oldum)
*görgüsüzdür,
*aç gözlüdür,
*kokudan ve beş lahmacunlu kötü görüntüden sevişme arzunuzu sıfıra indiren dişidir,
*mümkünse çok fazla bir arada olunmamalıdır.
acilen terk edilmesi gereken kız arkadaştır, zira ilerde baskül ailesi kıvamına gelinebilir.
geğirmesi halinde muhattaplarını eşssiz bir kokuyla karşı karşıya bırakma potansiyeline sahip babayiğit, bu torpakların insanı.
tapılası kız arkadaştır. çünkü herkesin harcı değildir dünyanın en harika yiyeceği olan lahmacundan beş adet yemek. sırf bu yüzden evlenilesidir, saygı duyulasıdır, tek taş alınasıdır.
güncel Önemli Başlıklar