1. 1.
    koca sevdalısı bir kezbanın veya trollün hezeyanıdır. saçını başını yol abla sen.
    ... sipraleks
  2. 2.
    orospu çocukluğundan da ötedir. bunu yapan şerefsiz, it soyudur.

kadınlar dövmek için değil, sevişmek ve hoplatmak için vardır. bir kadına atabileceğiniz tek tokat doggy pozisyonunda poposuna atacağınız şaplaktır. o da kendi isterse.
    3 ... don dale
  3. 3.
    kalçasına tokat atınız.
    bundan hoşlanacaktır.
    ... ruzhan
  4. 4.
    yani bakın ben şunu anlamıyorum deliriyorum kadını dövmek nedir yani biri gelip bana açıklama yapsın ulan karaktersizler bizimde eşimiz var kadını, eşini dövmek nedir nasıl bir acizliktir nasıl bir şerefsizlik küfür küfür küfür çok acayip bir şey. ruh hastası psikopatlar sizi. daha yeni haberlerde izledim adam çıkardi eşine önce tokatlamaya başladı sonra tutup nizami bir şekilde diz attı kadıncağıza. aciz pislik herif. o dizi kırarlar bu nasıl bir haldir. yazıklar olsun konuşmak istemiyorum.
    2 ... aeneskral
  5. 5.
    Bizim tez hocasına yapmak isteğim.

Bre götü kalkık kevaşe, biz o whatsapp grubunu niye kurduk? iletişim sağlayalım diye değil mi? Bir buçuk saat yol çekip okula geliyoruz, yarım saat de senin gelmeni bekliyoruz, aradığımızda bugün toplantı yok diyorsun ve bunu 4. Defa tekrarlıyorsun.

Tez konusunu unuttuğun için konuyu bize sormadan değiştiriyorsun.

Odana kapını çalarak giriyoruz, yemek yiyeceğim sonra gelin deyip dışarı çıkarıyorsun.

Yemin ederim böyle akademisyenler olmasın hocam. izin vermeyin. Ben vermeyeceğim. Bak gör ulan hoca.

Not: femen bir bağyan.
    1 ... mobiyus seridindeki karinca