bugün

Mezhepçi bir alevi veya şiadır. Sağlam irancıdır.

Bi insan beşar esadı niye sevmez ?

Mezhepçi bir sünnidir. Sağlam amerikancıdır.

Sonuçta her iki ucu da boklu değnek. Haa iran emperyalizmi haa amerika-batı emperyalizmi. Filler tepişir olan çimlere olur. Bize de birbirimizi yemek düşüyor. Dünyanın kanunu bu napıcan. Tarih böyle oluşuyor. . Binevi maç tarafını seç ve insanların canı kanı üzerinden oyna. Ne esad temiz ne esadı indirmek isteyenler.

Ama ben yine de Bu yüzden beşar esadın taa am k. Kimyasal silah kullandı. Şimdi bunu niye dedim. Ee bi taraf seçtim batı emperyalizmini. Şimdi rusya-iran doğu emperyalizmini seçmiş biride altta bana esadı savunabilir. Sayın daaktır beşşar esad diye. Sonuçta o da iran-rus emperyalizminin köpeği.
Suriyenin Atatürkü ? Yoooh amınaaa :D
esadı sevmek demek yaptığı her şeye doğrudur demek, tapınmak demek değildir.

esad'ın şuan abd'yi dize getirdiği konusunda gerçeği görmüş, esad'ı bundan ötürü sevmek demektir.

örneğin komünistler esad gibi bir insanın iktidarına sıcak bakmazlar, burjuvazisi vardır fakat şuanda dünyada konumlandığı yer gereği abd'ye diz çöktürdüğünden ötürü destek verirler.

suriye komünist partisi dahil.
aleviyse sever, nusayriyse sever, hainse sever. baska açıklaması yok.
Esad Abdyi dize falan getirmedi abd fıratın doğusunda alacağını aldı zaten. Türkiye çomak sokmazsa . ayrıca esad rusya ve iranın kuklası olmasa bu kadarını da yapamazdı. Zaten abd'de benim kuklam değil diye esada karşı durdu. Sonuçta esad amerika içinde rusya ve iran içindw kukladan fazlası değil. Olamaz.
güncel Önemli Başlıklar