bugün

hoş gelmiş yeni yazar. Inşallah troll değildir.
Bir facebook sayfası ismi.
nickine komik denilen yazar. Sozluktekilerin beyinler sünger olmuş arkadaş.
anane hayatta mı acaba diye merakta bırakan yazar.
Hosgelmis kostursun dursun ama kostururken ananesi gibi biyerden dusmesin.
nickiyle kahkaha attırmış yazar. teoman için yazdıkları da doğru olabilir evet.
nickiyle çok yaratıcı olduğunu düşündüğüm bir yazar hoşgelmiş.
komikli nickli yeni bişey. hoşgelmiş.
(bkz: uludağ sözlük bando takımı)
hoş gelmiş, umarım troll değil, dost değil, dost değil, dost görü...
nicki "Babannem camdan düştü bi sn." adlı facebook grubunu andıran yazar. camları sopanın ucuna sarılı bezle silmekte fayda var. hoşgelmiş.
onuncu nesil çıtır yazar.
inşallah kızdır.
http://2.bp.blogspot.com/...a8bb84027ade4756eb52e.jpg
kullan at msn adlı başlık ile çaylak olan yazar. evet.
haksız olunca "yha siz zaten ne anlarsınız benim derin anlatımımdan! Cahillleeeeaar!" diye işin içinden çıkmaya çalışanlara bi sözlükçü olduğu için çok alışkın olan yazar. O kadar alışkın ki Eğleniyor bile komik sadece vallahi.
sevmedıgım yazar.
Nickine guldugum yazar. Yazdiklari hakkinda henuz bir fikrim yok ama yaratici bir nicki var.
Nicki ile bizleri güldüren onuncu nesil yazar hoşgelmiştir sözlüğe.
zorla it dalaşına çekilmeye çalışılan yazar. Çamur at kaç izi kalsın.
Kendisi cevap verince sorun yok ama aynı şekilde cevap alınca "ayh hasta bu. Bana sarmış." bak bakalım konu kapanmışken kim hortlatmış.
Neyse, insan birini suçlarken 3 parmağı kendine döner. Kendisinin hastalığını gördüğüm bilim kadarı ile açıkladım gerisi kalabilir.
Ayrıca sapına kadar erkeğim kim dedi karı kız falan. Yukarda allah var.
(bkz: #20894850)

bu günden sonra sözlük içinde başıma gelecek talihsizliklerden dolayı sorumlu tutulacağını bilmesi gereken yazar kişisi. masum hemcinslerime hedef şaşırtıyor aklınca bak hele bak bak. siz bu hanım kızımıza inanmayın baylar, kendisi adriana lima'nın adana limanı şubesiymiş. haydin saldırın.
şeytan bile tevbe edermiş. Komik valla. Yazık ya. Bütün nefreti, kızgınlığı sanalda yüzünp bile hiç görmediği birine yönelmiş zavallılar var. Gerçek hayat dışarıda. Çıkın biraz arkadaş edinin, gezin... Lütfen çok acınası...
(bkz: trollesti)
tamam tamam ya bi şeyi yokmuş ee naber diyerek devam edebilecek bir konuşmanın hem komik hem patetik cümlesi.

ayrıca galiba yazar.
Kız gibi başladı.. erkeğe döner gibi olup şu an ne olduğu bilinmemekte.

(img:#282358)

Üzgünüm..
ooo trollerin de başlık altına teşrif ettiği yazar. Buyurun gelin bir çay vereyim trollestiyi hiç duymamıştım kendi başlık altından araklamış galiba.
Bi tanecik kuzucuk yazardır hepiniz yazar otoritesi kesildiniz lan sie, yok öyle bi dünya.
güncel Önemli Başlıklar