1. 1.
    kendini bu kadar açık net ifade ettiğine göre bizim akıl vermemize gerek yok diye düşünüyorum.
    9 ... pit10burda
  2. 2.
    Karanlıkta görmen için flash açan iyi niyetli bir adama zombi ve tacevüzcü muamelesi yapman hiç hoş değil.

Olmadı güzel kardeşim!
    13 -2 ... helal uyusturucu
  3. 3.
    sen ne tur bir megalomansin, ben anlamadim.
    2 ... arxaggelou
  4. 4.
    yahu bu kadar korkacak ne var seni silah zoruyla mı everecekler sanki, gelirlerse yüz verme, dedirten sorunsal.
    7 ... caranthir
  5. 5.
    bi akıl verin dostlarım
    10 ... ride the lightning
  6. 6.
    Ihtiyacin olan bir adet beyin.
    1 ... otisabim
  7. 7.
    onlar geldiği zaman kendini tuvalete kilitle. not bırak arkadaşlarına da ishal olmuş tuvaletten çıkamıyormuş desinler.

güzel kızlar z.çmaz diye bi da gelmezler *
    5 ... he gulum he he de gitsin
  8. 8.
    Hiç korkmaya gerek yok. Niyetinizi gayet iyi anlıyorum fakat şuan düşünmüyorum diyeceksiniz hepsi o kadar. Daha da ısrar ederlerse ters yap çağır müdürü muhatap olma. Cesur ol. Üzerine gelirlerse sen de saldır. Kimden ve neden çekinecekmişsin ki?
    1 -1 ... gazeloglu
  9. 9.
    Anladığım kadarıyla bornoz alınan ve seni rahatsız eden 25 yaşındaki andavala veya anne babasına senin hayatında birisinin olduğuna dair yalandan bir izlenim ver hiç yoktan. Veya madem o kadar samimiyet oluştu, diğer bir yol ise ''abi'' diye hitap edebilirsin gerçi iş yerinde sıkıntı olabilir. Laf arasında kesinlikle hayatında ki kişiden bahset veya ismini geçir. Yani kısacası onun sende hiç bir şansı olmadığını belli et. Son çare şef kartını oynayıp durumu izah et.
    ... pappie
  10. 10.
    Oğlu ne iş yapıyormuş bir öğren. Bakarsın fikrin değişir.
    2 -2 ... thelma