bugün

beşinci boyut izleyen, aklı dengesi yerinde olan bireylerin dimağında oluşan sorunsaldır.

bu boyut olayı nedir arkadaş? ben atari oynadığım zamanlardan bilirim bu boyut olaylarını. 2 boyutlu mortal kombat vardı. sonra 3 boyutlu olan çıktı. en son 4d diye bir halt çıkmış ne olduğunu araştırmadım etmedim. ama görüyorum ki bizim stv kanalı beşinci boyutu da bulmuş. bu buluş nasıl bir buluş ona da pek kanaat getirilemiyor. sübyancıya benzeyen beyaz saçlı, ak sakallı bir adam ve onun yanında oğlana benzeyen bir parlak. ne yapmaya çalışıyorlar bu zatı muhteremler? ben de bilmiyorum arkadaş. adamlar boyut işine el atmış. darısı bütün kanalların başına. böyle ilimle, bilimle, teknolojiyle uğraşsınlar. ne o öyle sarı bir çocuğun önüne yengesini atmışlar. olmuyor böyle. bu ne perhiz bu ne lahana turşusu arkadaş...*
yedinci his diye program çıkmıştı bir vakitler bu da aynı bokun lacivertidir işte. ulan beş tane hisi biliyoruz e altıncıyı da duymaya başladık diye altıncı his normal oldu da yedinci mi koydun programın adını be allahın salağı. zaten sikimi sallasam altıncı hissi olan ucubeye çarpıyordu değil mi?
Formatının saçma sapan olması ve izleyicilerin ruh sağlığına olumsuz etki yapmasından dolayı verilen tepkidir.
--spoiler--
ben salih demir soruları alayım.
--spoiler--
korku filmi niyetine izlediğim filmsi.