bugün

Beşiktaşlı anne ve babanın da gerçekleşmesini garanti etmediği durum. Babam beşiktaşlıdır, annem eski fenerliydi sonra galatasaraylı oldu. Durum budur.
tabi ki annen baban beşiktaşlıysa...
Kesin bir kanıtı olmayan iddia. Bebekler de doğunca konuşamadığına göre asla bilemeyiz. Net.
Hay Beşiktaş’lı doğduğum güne ya.
Babamın attığı en büyük kazık!
laylaralaylaralaylaralaylaralaylaealaylaralaylaralay...
Küçük yegenimin sırtında yele, uzun burun ve yumuk kanatlari ile doğduğunu gördükten sonra emin olduğum realite.
istanbul'un beşiktaş semti için söyleniyorsa evet doğru ama futbol takımı için deniyorsa boş. milleti futboldan soğutmaya ne gerek var. futbol takımları ne dindir ne ırktır.
Efendi beşiktaş sloganı.
Her daim dilimden dusmeyen cümle,
Beşiktaşlı olmak yürek ister beşiktaş taraftarında boş yok.
Sonuna kadar katıldığım önermedir. Çatlasın gs liler, fb liler.
beşiktaşlı olunmaz
beşiktaşlı doğulur
beşiktaşlı olmayan
o.çocuğudur!!!
taraftar kalitesi budur guzel ulkemin yaziktir.
ooooooooooooooo

şşşşş

beşiktaşlı olunmaz ki

beşiktaşlı doğulur

beşiktaşlı olmayanlar

laylaylay çocuğudur...

büyük beşiktaş taraftarının bazı laylaylay çocuklarına hediye ettiği bestedir.
aşkın doğuştan geldiğinin ispatıdır. beşiktAŞK.
Biz sevinmek için sevmedik. (bkz: çArşı) Beşiktaş aşktır. Beşiktaş taraftarı için evdir. Beşiktaş taraftar için hayat demektir.
Özellikle deplasmanlarda; rakip taraftarların küfürlerine maruz kalınan anlarda, tüm Tribün sözleşmiş gibi aniden ağızlardan bir çıkar ki bu tezahürat, karşıdaki mallar ilk önce ne olduğunu anlamaya çalışır Sonra o göt oluşla cılız bir ıslık çalar, en sonunda sinirinden kudurup kendi koltuğunu tekmeler, kırar. Bunun verdiği haz paha biçilemez.

Bu günlerde sözlükte bu sözü ve devamını bakınız olarak vermemek için kendimi zor tutuyorum. Her an çaylak olabilirim.
beşiktaşlı olmayanlar o. Çocuğudur olarak devam eder.
Sonradan doğru yolu bulup Beşiktaşlı olanları üzen taraftar söylemi.
wolfsburg maçının son düdüğünün ardından hemen söylenmiştir.kim için söylendiği ise bellidir.
(bkz: yıldırım demirören)

not: juve diye bir yazar varmış.alınmasın üstüne sakın. bütün genellemeleri üzerine alma özelliği var galiba.
olmasını istediğim olaydır. herkes mekanının takımını tutsun ne öyle 500 km. uzaktaki takımı tutmalar gereksiz yere stres yapmalar de mi bırak işte adamlarda diyor olunmaz diye...

(bkz: istanbul takımlarını tutanlar, birazda bizim takımlarımızı tutsunlar)
evet ben de bu kanıdayım.oldum olası çarşısıdır,taraftarıdır,ouyuncusudur,teknik adamıdır hasta olduğum bir takımdı.ama babadan oğula geçiyormuş gibi takım tutuğumuz için bir türlü beşiktaşlı olamıyordum.ve en sonunda tüm engelleri yıktım ve ben bugün beşikyaşlıyım bundan sonra böyle biline dedim.evet babam kızdı,okul arkdaşlarım dönek dediler ama olsundu ben beşikyaşlı olucaktım.herşey çok güzel gidiyordu taa ki o akşama kadar.beşiktaşlı olduğum günün akşamı oynanan liverpool-beşiktaş maçını son derece heyecanlı bir şekilde izledim.evet evet 8-0 bitti maç.sabah kalktım hiç bir şey olmamış gibi okula gittim.çok sevdiğim beşiktaşlı arkdaşlarımdan biri geldi elini omzuma koydu ve"ma belle eğer beşiktaşı seviyorsan bırak eski takımına dön" dedi.beşiktaş aşkımla sevgimle bıraktım beşiktaşı.eski takımıma döndüm.evet kendi takımımla mutluyum.seviyorum.o değil zaten biliyorum da artık beşiktaşlı olunmaz,beşiktaşlı doğulur.hey yavrum hey.
tüyleri diken diken eder. http://www.youtube.com/watch?v=77NERjbNLEM&feature=related
şöyledir; http://www.youtube.com/watch?v=zwKDf-k2R3E
''beşiktaşlı olunmaz beşiktaşlı doğulur
beşiktaşlı olmayanların fiyatı sorulur''

versiyonu da vardır.
ehm, doğru önermedir sadece ilk mısra için. ikinci mısrayı beşiktaşlı olarak kınıyorum. aslında çarşı grubu her daim orjinal ve güldüren pankartlar hazırlarlar, bu gözden kaçmış demek ki.

(bkz: cem uzan geliyoruz)
(bkz: bir gece ansizin 81 duzce 82 musul 83 kerkuk)