bugün

taraftarı yusuf namoglunu istifaya davet eder
başkanı çıkar özür diler..
Takımımız yenilirse ağlarız hali.
Şeref, haysiyet, efendi edebiyatı gibi, 5 dakika daha olsa 3 gol atardık gibi, tineri çekip düşüşe geçen kişi ağlaklığıdır.
Bir maç kazanınca siktik soktuk derler, Göztepe boru hattı geçirince ağlarlar.

Yazık.
yeniden sosyal mecralarda hortlamış eylem.

yine hedefte alemlerin en büyüğü, en güçlüsü, en kudretlisi, en başarılısı ve en kıskanılanı var.

evet, hedefteki aklınıza gelen. ülkenin lokomotifi konumundaki futbol kulübü.

her türlü istatistikte kendini rakip olarak tanıtanlara küsküyü vermiş kulüp. hani şu kendine efendi dedirtmeye çalıştığı gibi.

hahah..

gözyaşlarınız kurudu ama ağlaklığınız bitmedi.

hala öğrenemediyseniz itina ile öğretmeye devam edeceğiz.

siz figüransınız biz sahibi, siz konuk oyuncusunuz biz başrol.

biat etmeye devam edeceksiniz.
Her derbiden sonra yasanan durum. Bir bitmediler gercekten.
Damarlı alman penisi görsem bende ağlarım.
(bkz: 20 şubat 2018 bayern Münih Beşiktaş maçı)

Oğlum madem bu kadar ağlayacaktınız niye atarlı konuşuyorsunuz maçtan önce amk. Kaybedeceğinizi Afrika’da ki Kürtler bile biliyordu. O kadar uyardık büyük konuşmayın bu bayern dedik ama dinlemediniz. Sonra biz taşak geçince suçlu oluyoruz amk.

Her neyse Hepinizi sevgi ve saygıyla selamlıyorum Beşiktaşlı kardeşlerim.
eğer maçı kazanamazlarsa "tetikçi hakem yüzünden kazanamadık."

eğer maçı kazanırlarsa "hakem denen tetikçiye rağmen kazandık" şeklindedir.
Bütün takımlar bize karşı, herkes şike ve hakemle şampiyon oluyor birtek bizim şampiyonluklarımız tertemiz diye başlar ve devam eder.
başarılı olmamızı istemiyorlar. önümüze engel koyuyorlar. 17 takım bize karşı. tek şerefli biziz. 8 yemedik. babanız beşiktaş. oğuzhan 50 milyon euro. ve daha bir ton bok püsür. utanacağınız bilsem yüzünüze tükürmek isterdim ama ondan da anlamazsınızki siz.
ortanca çocuk psikolojisi bu, yapacak bir şey yok.

http://kupasampiyonu.com/
Şikesiz şampiyon beşiktaş kuduranlar çatlasın mahmut özgener zamanında 18 hakem hatası bunların enaz 15-16 sı fener lehine elle konyaya gol atar 30 bin kişi görür her ne hikmetse sadece 4 hakem görmez.
Ulan fener gese renkli de kirmizi formayı kim giydi olm?
şikecilerin ve fetöcülerin ağlaması kadar değildir. yani o sıralama da bile 3. yüz. ağlayın renkliler ve anadolu çomarları.
Efendi olduklari icindirihohhoha.
karması ordinaryüs olupta olduğunu sanan gerizekalıları gösteren ağlaklıktır.
aklı başında fenerbahçeliler için euroleauge şampiyonluğu istiyorum ama bu sığır s.ki yüzünden kaybetsede pek üzülemem.

aslanım s.ktirgit basketbol takımını izle, ülke basketbolunun alabileceği en büyük başarıyı almak üzere olan takımının final maçının olduğu gün buraya entry sıçmak neden?
Olmayan ağlaklıktır.
Kendi takımından çok Beşiktaş'ı takip edenlerin densizliği diyorum ben buna.
E haklısınız tabi Beşiktaş lan bu hayran olmamak elde değil.
başarısız geçen bir futbol sezonundan sonra basketbola saran bir taraftar grubu kadar olmayan ağlaklıktır.

oğlum biz de feda döneminden geçen sezona kadar kupa alamadık ama gidip de, 4'te 4 yaptığımız basketbol'a son 10 yıldır tüm kupalarını aldığımız hentbol'a sarmadık.

uefa'dan ceza geleceğini bile bile 70-80 bin kişi ta olimpiyat stadına gidip tromsö maçında yerini alıyor, bunlar kendi semtlerinde şampiyonlar ligi'ne gitme hedefleri varken 5000 kişiye oynuyorlar. asıl eziklik bu.
iyiki son 2 haftadır kazandılar da biraz durulan ağlaklıktır. Birde bu akşam başakşehir puan kaybederse deymeyin keyiflerine.
Bu adamlar şampiyon olmuyor mu?
Şu an ligde birinci değiller mi?
Uzun bir sürenin ardından üçüncü yıldızı takmaya yaklaşmadılar mı?

Evet.

Ama dikkat ederseniz işleri güçleri hâlâ sağa sola sataşmak. Yahu gidin de keyfini sürün bu sezonun. Ne garip taraftar topluluğusunuz anlamıyorum ki.
Beşiktaşlı ağlaklığı yoktur, tineri göze kaçırmak vardır.
şampiyon takıma yakışan soyunma odası mı ? Egoyla veya ağlaklıkla ne alakası var bunun.
görsel
Tek bir şahıs üzerinden ki troll mü değil mi belli değil ; tüm beşiktaşlılara ağlak demek için ya yıllardır golcü görmemişcesine sevinmek ya da 3 maçta bir puan almak lazım * haha.
Dostum ağlaklık demişsin de bu düpedüz ego.
Her puan kaybı sonrası oluşan durumdur. Hakemler federasyon renkliler(!) her takımın hakkı yeniyor şu ligde bunlar kadar ağlak yok.

Büyük takım olmak gerektiğinde hakkın yendiğinde hakemi de yenmektir. ilk etapta aklıma gelen 2012-2013 sezonundaki 3-1lik mersin ve 4-2lik Orduspor maçıdır. Bizimde bu maçlarda hakkımız yendi kırmızı kartlar vs. Ama çıkıp hakemi de yendik sizin gibi ağlamadık.
Takımın 3 hocası tribüne gönderildi lan masajcıyla maçı kazandık.

işte bu yüzden 3. Büyük olmaya mahkumsunuz. Ve bu gerçeği değiştiremeyeceksiniz.