bugün

top çevirip duran takım.
başka bir numarası yok.

gassaray patates eder bunları derbide.
bu gece galatasaraya yatacak . yazın bir kenara.
bugün galatasaray' ı yenmesi halinde, tinerci diye adlandırılan, objektifliğini engelleyen aşırı beşiktaş sevgisi ve galatasaray düşmanlığı ile tanınan fanatikleri haricinde, iyi niyetli ve centilmen her taraftarının tebrik edilmesi gereken büyük kulüp. hakem hatası konuşmayacağımız, centilmence bir maç diliyorum. iyi olan kazansın.
30 Kasım 2023 tarihi itibariyle borcunun 8 milyar 453 milyon 690 bin TL olduğu açıklandı.
alkan bugün fena bombaladı. kartlar yeniden dağıtılıyor...
bu takımdan bir zik olmaz arkadaşlar.
beşiktaşlılar kusura bakmasın.

olan yine bizim kupona oldu.
kafayı yedirtecekler bize, kararlılar...
Fenerle düşüp kalkarsan fenerleşirsin ehehe.
maçı izledim. yüksek bir bonservis bedeliyle transfer edilmiş olan musrati' nin performansı bonservisine ödenen bedelle aynı değildi. düşüncede iyi, isabette hatalı paslar attı, savunmaya etkili bir yardım sağlayamadı. semih kılıçsoy ve rashica beşiktaş' ın ilk iki şansı devam ediyormuş havasında oynayan iki futbolcu, bunun dışında muçi tecrübesizliğine yenik düşüyor yoksa yeteneğini belli ediyor. önce masuaku sonra semih kanattan içeri girip ortaya çevirdi. burada son vuruşu yapacak icardi ya da batshuayi hatta piatek gibi bir adam yoktu. alan savunmasında yerleşim hataları var. rakip orta sahayı çabuk geçti çoğu seferde. beşiktaş bireysel yeteneklere bel bağladı ama tek kişilik kıvılcımlar yeterli olmadı. ne olursa olsun geçen sezon galatasaray, bu sezon fenerbahçe' nin yaptığı gibi hem profesyonel hem lider özellikli hem de heyecan yaratacak isimler getirmeleri gerekiyor. yeni bir başlangıç için bu hamlelere ihtiyaç var.
görsel
Gulmiyim diyorum ama bu nedir amk. Ahahahahhahahaha.
Ulan penaltıyı çift ayakla atmak nedir lan ahahahhahaa.
bitiktaş pırrrrhahaha...
Hahahahahahahhahhaha

Sen cimbomla uğraşırsın ama böyle bulursun belanı işte. Helal olsun rashica.
Tarihte bir daha başka takımların başına gelmeyecek garip olaya imza atmış takımım.Mert Günok’un kazandırdığı penaltıyı kullanan Milıt Rashica topa gelirken ayağı kayınca topa çift vurmuş oldu ve gol olmasına rağmen hakem kurallar gereği golü geçersiz saydı.90 + da ayağa gelen beraberlik fırsattı da yok oldu.
Toplum içinde Gülüşmelere neden oluyor.
çöküş filmi çekilmesi gereken takım.
30. hafta itibariyle lider Galatasaray’ın 35, ikinci sıradaki Fenerbahçe’nin ise 33 puan gerisine düştü.

1987-89 sezonundan itibaren 3 puanlı sisteme geçilirken, siyah-beyazlı ekibin tarihinde ilk kez 30. haftalar itibariyle zirve ile bu kadar fark oluştu.
kaybedenler kulübüdür.