bugün

aaa demeyin öyle *

hakem beşiktaşlıymış * )

ağlaya ağlaya bir hal oldular *
hakem korkusundan veremedi. net.
pavalı köpeklerin asla görmeyeceği gerçek.
Eğer o pozisyon penaltıysa sizin ben futbol bilginizi sikeyim. Sırf laf yapayım diye izlemeyin şu futbolu.
yav he penalti amk aglaya aglaya bi hal oldunuz.
Şimdi de bunu mu tartışıyonuz lan iki tane haksız kırmızı yedik yenmeyelim diye hakem götünü yırtı neyin kafası bu.
yine hakkımızı yediler hak yiyen bok yesin.
galatasaray' ın icardi' nin ön direkte düşürülmesiyle penaltısının verilmemesi ve cenk tosun' un iki sarı kart görmesi gerekirken bir sarı kartla maçı tamamlaması gibi bir hakem hatasıdır.
bu abberline hayatımda gördüğüm en mal insan...
Boyyyyle bir aglama şekli Yok. Adam havada kendi döndurmus yere atarken saçma sapan bı ekran görüntüsü ile penaltı bekliyorlar.
Videosu net, açı net. Bariz şekilde kendini yere atıyor.
Ağlayın lan amk.
(bkz: günahların takımı galatasaray)
Bu Kanarya iyi alıştı Trabzon maçında tadiç penaltısını gerçekten penaltı sanmaya.
Vay AMK bizim herifler nimetten saydı kendini.
O değil de işin peşinde olanlar yine fenerli.

Ulan düşün yakamizdan.
hatalı bir hakem kararı.
aynı cenk tosun' un kırmızı kart görmemesi gibi hatalı bir hakem kararı.
aynı icardi' nin düşürülmesiyle verilmesi gereken penaltının verilmemesi gibi hatalı bir hakem kararı.
hakem hem beşiktaş hem de galatasaray aleyhine kararlar verdi. eleştirilmesi gereken budur. çünkü adalet herkes içindir.
(bkz: ağlama melis)..
rakibi eleştirip durayım ama kimse takımı eleştirmesin. ne güzel dünya ya !
bak ben galatasaraylı olarak beşiktaş' ın penaltısının verilmediğini kabul ediyorum. ama cenk tosun' un kırmızı kartının atlandığını, galatasaray' ın penaltısının verilmediğini de gördüm. peki siz görebildiniz mi ?
görmüyorsunuz çünkü işinize gelmiyor. her puan kaybında sorumluluk almıyor dış etkenleri suçluyorsunuz. böylece sorunlarınızı çözemiyor, başarılı olamıyorsunuz.
cenk tosun' un kırmızı kartının unutulması ve galatasaray' ın penaltısının verilmemesi gibi hatalı bir hakem kararıdır. nokta.
besiktas in olmayan penaltisinin verilmemesi gayet yerinde bir karardir.

fenerlilerin aglama duvari olmus.
(bkz: Olmayana ergi)