bugün

Beşiktaş'ın, Süper Lig'in ikinci yarısında Kasımpaşa Stadı'nda oynamak istememesindendir. Fenerbahçe her zaman ki gibi büyüklüğünü göstermiştir.

http://www.haberokur.com....de-mi-oynayacak/1455.html
Çarşı stadı yakıp yerle bir edince pek bahsedilmeyecek büyüklüktür.
çarşı grubu nu gezide yaptığı yakma yıkma olaylarını burada da yapması muhtemeldir. bir yerlerden para akışı sağlanırsa paranın geldiği yerin söylediği yapılır.
fenerbahçe'nin dostluk göstermesidir. bir fenerli olarak, beşiktaşlı kardeşlerimin kadıköy'de oynamasını şahsen destekliyorum.
şikeci kardeşlerin yeni ortak noktası olacaktır.
Ezeli rekabet kadar ebedi dostluğun bir örneğidir. beleş stata sahip olanlar bu dostluktan bir şey anlar mı acaba? hiç sanmıyorum.
Bazı orospu evlatlarına kapak olmuştur. Onlar kendilerini biliyorlar. Fenerbahçelilere teşekkür ediyorum bu kardeşlikleri için. Evet.
karıköy şikeci fbkj kardeşlerin yeni tezgah mabedi olacaktır. allah onların evine ateşler düşürsün.
çarşı stadı yıkmayacaktır, fenerbahçe taraftarı ve çarşı hükümete büzük büzük attıracaktır.
her hafta kadıkoyde hukumetın protesto edılecegını gosterır. bazı got kıllarıda yusuf yusuf aman stadımızı elımızden almasınlar bıze kus beyınlı desınler der.
sırf galatasaray'a nispet olsun diye yapılan davettir. ulan siz değil miydiniz geçen yaz 'beşiktaş bizim stadımızda oynayamaz' diyen?
(bkz: hükümetin üç büyükleri yıkma girişimi)
kadıköy'den şubat ayında taşınacağıma bir beşiktaşlı olarak ilk defa üzüldüğüm durumdur. Çünkü muhtemeldir ki bu ortak çalışma sporumuzun çehresini değiştirebilecek kadar kuvvetli olacak, ülkedeki her kavram üzerinde hakimiyet kurmak için anormal çaba sarfeden hükümet ve eski yancı-yeni düşmanı cemaatin oyunlarına taraftar ve kulüp yönetimi olarak karşı gelip yıkılmamış fenerbahçe ile taraftar olarak karşı gelip yıkılmamış beşiktaş'ın aynı statta bir araya gelmesi çok güzel görüntüleri de umuyorum beraberinde getirecek. ama ben gözlerimle şahit olamayacağım.

elbette ki, rantını bu kulüplerin birbiriyle kapışması üzerine kurmuş rezil spor medyasının ve uzantılarının işine gelmeyecek bir durumdur. bu medyanın esiri olmuş bilinçsiz kardeşlerim, tepki gösterenlerin çoğu galatasaraylı olmak üzere, bu düzeneğin farkında değillerdir. sanki ben durup durup galatasaray'a çatmaya yer arıyormuşum gibi sürekli çamur atmalar, yermeler falan. kabak gibi ortaya çıktı ki, özellikle gezi direnişinde bir araya gelen üç kulübün taraftar toplulukları dost olduğunda, spor basınına yapacak haber kalmıyor. çünkü rekabet diye adlandırdıkları iğrenç sürtüşmeyi kızdırdıkça transfer balonlarını da, kahvehane muhabbetlerini de spor haberi diye yutturabiliyorlar. halbuki adam akıllı bir analiz yapmak, veriler üzerinden konuşmak; yapıcı, somut, hayata dair, futbolla ilgili birşeylerden bahsetmek zeka, entelektüellik ve çalışma ister. diğeri için hiçbir çaba sarfetmeye gerek yok; koy ortaya bir adnan aybaba, rasim ozan kütahyalı olsun bitsin.

ve işte bu ateşin altına odun atan herkes, farkında olmadan bile olsa bu çarka destek veriyor ve birbirinize düşüyorsunuz. endişem odur ki provokasyon grupları, satılmış taraftar görünümlü pislikler bu işe dahil olup ortalığı karıştırabilir. Ben, iki kulüp taraftarları ve kadıköy sakinlerinin; hatta beşiktaş halkının da bu işi sırtlayabilecek ve üstesinden gelebilecek nitelikte olduğunu düşünüyorum. umarım bu temennim boşa çıkmaz, merakla bekliyorum. bir sonraki adımda da, galatasaraylı kardeşlerimle de formaları üzerinde kadıköy'de karşılıklı maç izleyip tezahürat yapabileceğimiz bir ortam olsun istiyorum. vallahi işi gücü bırakır, atlar gelirim, o derece.

Kadıköy'de oturan bir Beşiktaşlı'dan
bazı fransızların kıskanarak izlediği fenerbahçe-beşiktaş dostluğunun kanıtıdır.
üsküdarlı kanserli hastalara iyi haberdir.
bir fenerli olarak memnun olduğum durumdur. beleş stat sahibi olan tokiciler belki biraz utanır. Rekabet ayrı dostluk ayrıdır her zaman.
özellikle ikinci yarı fikstürü diğer takımlara göre dezavantajlı olarak görülen fb'nin yeniden fikstür düzenlemesini şart koştuğu birliktelik.
boş duaya amin der mi la aziz!
Hırsız rte stadında oynanmasından daha iyi olduğunu düşündüğüm durumdur. Onurlu halkın takımının rte stadyumunda oynaması dogru birşey değildi.