bugün

Eğer skor üstünlüğü bjk de olmuş olsaydı helal olsun derdim. Ama değil, Maalesef değil.
Çok ta umrumuzdaydı.
Bir Galatasaray’lı olarak doğru bulduğum karardır.
, bu arada çoğu Galatasaray’lı da aynı görüşte zira gs sözlükte görebilirsiniz.
Alınan bariz siyasi bir karar sonrasında siyasi otoriteyi karşısına alarak böyle bir karar vermek cesaret ister beşiktaşı bu konuda tebrik ediyorum.
Her ne olursa olsun adaletli olmaya çalışan biri olarak bütün takımlar için siyaset üstü olabilecek ve adalet ilkesiyle oynanan bir lig umuyorum.
Yimedi hellaam. Sarıların sülonun tıpası.
bu memlekette oynananın adı futbol değil

bu milletin kısa bir görüntüsüdür, özetidir.

futbol ligi 1 yıl iptal edilmelidir.

düzelmiyorsa düzelene kadar.
aziz yıldırım'ın camiasındaki sığırların gözlerinin içine baka baka söylediği beşiktaş sahadan çekildi yalanına ciddi ciddi inanıp gelip burada bunun goygoyunu yapan kerizleri görmek, aziz'in 20 yıldır nasıl da bu kulübün başkanı olarak kalabildiğini net bir biçimde ortaya koyması açısından ibretlik bir vesika niteliğinde.

kendilerinin yönetim kurulları tarafından yönetilen sosyal medya hesaplarında, fenerlilerin hadiseyi ve bu asil kararı nasıl da ağlak biçimde cumhurbaşkanına şikayet ettiğini de bariz biçimde görebilirsiniz.
Fikret Orman: "Şike hükümlüsü bir şahsın kurulları ve hakemleri baskı altına alabildiği bir düzende sporda adalet ve ahlaktan söz edilemez."
1 0 önde olsalar kesin çıkarlardı.
Karşındaki yöneticilerde aynı yönetici, takımlarda aynı takım. O kadar delikanlıysan, karakter gösteriyorsan, aynı kararı ligdede al, helal olsun diyelim.
Beşiktaş'ın en ufak bir korkaklık emaresi göstermeden aldığı karardır.

Gerçekten de bu kararı, bu devirde ve bu siyasetçilere karşı alacak g.t beşiktaş'tan başka kimsede yok bu da böyle biline.

Umut beşiktaş'ta.
Topunu alıp eve giden çocuk gibi.
Öncelikle bu karar beşiktaş'ın bu maça çıkmama kararı almaya gtü yemez diyenlere girsin.
Zaten Sahaya çıksaydı kararı tanımış olacaktı ki taraftarının büyük tepkisini çekmiş olurdu.
Artık kupa maçı tamamen untulup lig maçına odaklanlanmak en iyisi olacaktır.
Federasyon eyyam yapacağım diye herşeyi eline yüzune bulaştırdı.umarım bu saçmalıklarını ligde sıvamaya çalışmazlar.
(bkz: Dolaylı yollardan r yapmak)
ergin ataman Gs Liv hospital zamanında saçma sapan bir hakem muhabbeti yüzünden maça çıkmama kararı aldı. final serisi arenada kazanamayacaklarını biliyorlardı düşündüler tarttılar, Zaten elimize vereceklerdi deyip çıkmadı. sikimsonik duruşu dediler, tshirt çıkarttılar falan falan.

Beşiktaş açısından değerlendireceksem biraz daha farklı. kendileri için hatalı bir karar çıkmış olabilir. Ama seyircisiz maça çıkıp Fenerbahçe'yi 10 kişiyle yenebileceklerine adım kadar eminim. Tabi böyle düşünmüyorlar. Çünkü oynanan maçın ilk yarısında bizi yenemeyeceklerini sandılar. ikinci yarı medelin kendini yere atmaları, sert müdahaleler, çılgın hakem itirafları ve şovlarla maçı farklı yere çekme şanslarını denemeyi tercih ettiler. Olur öyle.

böyle kararlara küstüm oynaıyorum demektense, çıkıp galibiyet alıp en iyi cevabı vermenin daha iyi olacağı kanısındayım. burada Beşiktaş protesto etmeyi tercih etti. kendileri bilir. Hayırlı olsun ne diyelim. sahadaki oyunuyla Şenol Güneşe, maç sonrası performansıyla Fikret ormana ve mağdur edebiyatıyla tüm beşiktaş camiasına koca bir Oscar vermeyi unutmayalım.
üzerinde babanız fener yazarsa daha manalı olur.
Galatasarayın alanyaspor ile oynadığı son lig maçında alanyasporun bariz penaltısı, musleranın kırmızı kartının verilmemesi ve sonucunda galatasarayın 3 puan kaybedecekken 3 puan kazanarak yoluna devam ettirilmesi ile musleranın alacağı kırmızı karttan dolayı bjk maçına çıkmaması gerekirken kırmızı kart verilmeyerek bjk maçına çıkmasının sağlanması da masabaşı kararı ile sağlanmış olabilir. Bence siz 29 nisan 2018 tarihinde de sahada olmayın..!
bugünden itibaren yaşanacak olası saha olaylarını engelleyecek ya da federasyonun erkek gibi spor yasalarını uygulamasını gerektirecek tarihi karardır.

bir kez daha beşiktaşlı olmaktan gurur duydum, sikmişim kupasını.
ziraat kupasını kimsenin önemsediği yok. şahsen zerre önemi olmayan basit bir kupa. olay kupa derdi yada maç derdi değil.

ligde ellerine verip 3-1 yendik önemli olan kısmı oydu. kurallar gereği maçın hükmen verilmesi gerekirdi. trabzon hükmen yenildi keza yakın dönemde. yendirdikleri de fenerbahçeydi. bir tane götte çıkıp demedi maç kaldığı yerden devam etsin demediniz.

tahrikse van persie tombala çekti, bir allah'ın kurulu aykuta çakmak atmadı. ki bunu yaptı diye nouma'ya kaç maç ceza vermişti bu tff.

siz çünkü öyle bir götsünüz. kurallar size göre oynar. başkan sizi kolluyor, hakemler sizi kolluyor dersiniz. ama tüm kararlar da size göre alınır.

ben şunu duydum ya. 3 tane çakmaktan dolayı maç mı iptal edilir? 3 tane çakmak dendi ya *

her neyse. biz sizin şerefsizliklerinize de göğüs gereriz. teselli olun o kupa ile biz ard arda üçüncü şampiyonluğumuzu alacağız çünkü.

kanıra kanıra ağlayacaksınız gene.
bundan sonrasını ttf düşünsün.

not: tüp patladı, tüpçü olayı anlamadı.
romalılar arenada dövüşe çıkmamakta ısrar eden gladyatörleri aslanlara atarmış...

düşünüyorum da...

pazar günü?

yoksa?

görsel
Masa başı oyunlarla Galibiyetlerini ve üstünlüklerini Kutlamaya çalışan Pavalı köpekleri Kızdıran Karardır.

Kapının önündeki Köpekler Sevine dursun Düzen değiştiğinde amale boku gibi ortada kalacaksınız.
bursasporluyum.

bjk maçı öncesinde saha dışı olayları nedeniyle hükmen yenik sayıldık. maç başlamdan ve saha dışı olayları nedeniyle. bir futbul klübü sahadışı olaylara nasıl etki edebilirse.

bu hükmen yenilgimize o gün karşı çıkan bjklı olsaydı bugün samimi gelirdi. 2-0 önde olsalardı oynamazlar mıydı ?
görsel
Haklı bulan olur haksız bulan olur lakin şu bir gerçek; türkiyede bu kararı alıcak göt yok başka takımda. Helal olsun.
türkiyede üst düzey seviyedeki takımlar arasında şu kararı alabilecek göte sahip başka bir takım olmadığını gösteren karardır.

helal olsun fikret orman'a bakan makan dinlemedi, taraftarın dediğini yaptı.
(bkz: tavşan dağa küsmüş dağın haberi olmamış)
güncel Önemli Başlıklar