bugün

(bkz: 23 kasım 2012 beşiktaş akhisar belediye maçı) ndan sonra oluşan durum.

renkliler şaşkın.
maç fazlasıyla lider olmasıdır. (bkz: yazık la)

edit:bak hele yarrama bak, sen eksi verince ezikliğin kaybolmuyor. daha fazla sevinmeyin gözlerim doldu vallahi amk

edit2: 1 gün de olsa sevindiniz işte, 3 sezon yeter size. *
artık buna bile sevinmelerini göstermektedir ki;

harbiden yazık la
'' küme düşer kesin '' denilen takımın lider olmasıdır.

her ne kadar maç fazlasıyla bile olsa renkileri göt etmiştir.
yazık la kimin takımıysa sözünü akla getiren durum.

beşiktaş ney lan...
beşiktaş ney oluum...
Yarın 4. Sıraya düşmemizle son bulacak durumdur. Haftayı lider kapatmak için Elazığ'ın gs'yi, bursa'nın antalya'yi yenmesini bekleyeceğiz.
yıllar sonra gerçekleşmiştir. neyse ki yarın değişecek lider.
her şeye rağmen olabilir.
bu da renklilere koyabilir.

hani 3. büyük yoktu lan bu ne yusuf yusuf ibneratörler?
fenerbahçeli olmama rağmen sevindirmiştir.
Kume duser dihenlere inat her macta 3 er 5 er atiyoruz. Savunmadaki aksakliklari asarsak sezonu sampiyonlukla kapatabiliriz bence.
121 hafta sonra olan olaydır.
bu gün maç fazlasıyla bir kahpelik yapılmazsa puan fazlasıyla gerçekleşmiş ve gerçekleşecek olan durumdur. şerefli ikincinin olduğu yerde birinci mutlaka şerefsizdir.
ateistlerin acil bir açıklama yapmaları gereken durum.
beşiktaşlıların ne kadar kaba olduklarını bir kez daha anladığımız durum. halbuki ben başlığa sizi tebrik etmek için girmiştim şimdi ne yazıyorum. yazık la size de.
bekiştaşlıların sevinmesinin gayet doğal karşılanması gerekmektedir. ee malum adamların beş kuruşu yok, bahsettikleri renkli takımlar gibi avrupa kupasında galibiyet alma ihtimalleri de yok ( mağlubiyet alma ihtimalleri bile yok lan ahaha ). bırakınız sevinsinler. garibanlar.

tanım: yarın değişecek durumdur.
ruhun sonucudur. büyük transferin degil doğru teknik adamın getirilmesinin sonucudur.
zamanla bu başlık kendini editleyerek beşiktaş ın ligi lider bitirmesi olacaktır.
hayatta hiçbir zaman ümütsizliğe düşülmemesi gerektiğini bir şekilde bizlere göstermiştir beşiktaş. üç hafta önce 10-12 arasında iken bugün 1. olmuştur. lige heyecan getirmesi dileğiyle beşiktaşı aldığı galibiyetten dolayı kutluyorum.
23 nisanda koltuğa geçen çocuklar gibidir, çocuk hevesini alınca kral koltuğunu geri alacaktır.
http://galeri.uludagsozluk.com/r/plantae-352062/
bazı renklileri, renkten renge sokmuştur. ne o lan zorunamı gitti.
her sene gerçekleşmediği için renksizlerin hayatını renklendiren gelişme.
23 nisanda çocukları bir günlüğüne başbakan yapıyorlar ya buda öyle bir şey....
bence bu en fazla bir kaç hafta sürer . tüm takımların kadroları iyi. bence iyi olan kazansın ama fenerbahcenin kazanmasını isterim