bugün

bir gerçek. bakıyorum da tinerciler bitik porto'yu ve daha adı sanı belirsiz çapulcu takım lipziki yendi diye havalara uçmuş. isterseler monakoyu da yensinler, ha imkansız da diyelim ki yensinler, e kardeşim bu grup çok basit. şu an şampiyonlar ligindeki en basit grup. yalan değil. başakşehir de çıkardı bu gruptan koskoca sevilla'yı zorlayan bir takım neticede.

edit: beşiktaşlıyım kekolar.
Adı sanı duyulmamış takım geçen sene bundesliga ikincisi.

Edit: Şampiyonlar liginde ikide iki yapıp gruptan çıkma istatistiği %90. Bu başarı * şu anda sanırım barca ve Beşiktaşa ait. Bunu duyan renkli de durur mu yapıştırmış cevabı "Bon boşoktoşloyom kokolor"
vardar ile osterdufjsn takımlarına elenen hıyarların milyonluk porto monako ve almanya ikincisine kolay demesi...
tüpçünün yeni tezgahlarından biridir. evet..
yalan mı aq? ben de beşiktaş'lıyım diyorum size. city gelse barcelona gelse falan bu gruptan 3. çıkardık. bala göte 1. çıkacağız.
Her şeye rağmen monaco ve porto her zaman avrupada ismi olan takımlar, leipzing te geçen sezon dortmund gibi takımı geride bırakarak bayern münih in ardından 2. Oldu. 10 sene önce 2007-2008 sezonunda hatırlıyorum da kendi sahasında porto'ya 1-0 yenilmişlerdi şimdi deplasmanda 3-1 yendiler demek ki gelişme var. Türkiye'de tff'nin başakşehir gibi taraftarı olmayan takım yerine şampiyon tercih edilmesi sayesinde şampiyon olsalar da iyi iş yapıyorlar şampiyonlar liginde bir kaza olmazsa.
saçma bir başlıktır.

3'ü de ekol ülkelerin takımı ve hafife alınmayacak takımlar.
beşiktaş'ın yaptığı zorlu bir iş. *
takdir edilmeli beşiktaş.

ama şu var; ''galatasaray kim yea'' diyenler var, galatasaray'ın ş.l 1.tur gruplarında 5 kez 2. olduğunu unutanlar var. * *
grupların belli olduğu zamanlar sağda solda hemen Beşiktaş gruptan çıkamaz, 3.olursa yine iyi diye kuduran renkliler, Beşiktaş'ım tek tek hepsine koymaya başlayınca ne yapacağını şaşırıp soluğu bu başlıkta almış. siz ne kadar komik ve bir o kadar da zavallı tiplersiniz vallahi acıyorum.

not: şampiyonlar liginde zirvede olan bir takım taraftarı olarak böyle tiplerle muhattap olup laf yetiştirdiğim için özür diliyorum, dayanamadım.
Kimse aksini iddia edemez. Biraz objektif olun. Nerede galatasaray' ın Real Madrid ve juventus içeren grubu nerede bu grup ?
Yemin ediyorum kuralar çekilince " Beşiktaş bu gruptan güle oynaya çıkar " dedim çünkü gerçek bu. Sadece monaco başa baş oynar ama diğer iki takım Beşiktaş kalibresinde değil inanın. Biri zaten Avrupa tecrübesi yeni yeni oluşan bir kulüp...
Bir gerçektir beşiktaş' ın kolay bir gruba düşmüş olması. Lütfen bu gerçeği inkar etmeyin.
allah çarpsın beşiktaşlıyım ya. cidden iyi değil takımlar. monaco takımını satmasa o zaman böyle konuşmazdım.

bir doğruluktur.
yensekte kolay grup yenilsekte kolay grup denecekti.maçlardan önce porto döşer monaco dizer leipzig ezer vs. diyenlerin beşiktaşın kolay gruba düştüğünü söylediği başlıktır bu başlık.

porto ve monaco kolay biz yeneriz diyen renkli varsa önce vardar ve östersundsu yensin sonra konuşsun.

böyle saçma başlıklar açacağınıza cl deki tek türk takımı olan beşiktaşı destekleyin desteklemiyorsanızda saçma başlıklar açmayın komik oluyor.

cl de kolay takım yoktur mücadele etmeyen takım vardır.