bugün

son zamanlarda kötü sonuçlar alan beşiktaş takımının başarı yolunda ihtiyacı olan şeylerdir.
(bkz: yeni bir yönetim)
(bkz: şans)
sağlam olmayan bir teknik direktör.
21 adet futbolcu, 1 adet teknik adam (2 adet yardımcı), 1 adet aziz yıldırım özhan canaydın ali şen süleyman seba karışımı başkan, 1 adet yönetim. top toplayıcılar ve taraftar bizden...

not: bu anket bitmez. ama beşiktaşın ihtiyacı olmayan tek bir şey var o da sinan engin.
(bkz: yönetim)
(bkz: Bi lodos)
(bkz: bi kürek)
(bkz: bi kayık)
(bkz: birkaç şişe yakut)
bir de yer gök kırmızı ise eğer, taş maş da istemez hani.
şaraptır. bu gece içilmeyecek de ne zaman içilecek.
büyük bir camia olan beşiktaş'ın pek fazla şeye ihtiyacı yoktur. zannedersem tek eksikleri... zannedersem... yok yok. bi eksikleri yok, her şey tamam. *
ruh ulan ruh.
beşiktaşlılık ruhu..
dokulmek uzere ısıtılan kurşun.
takımruhuulantakımruhu.
elinizde takım ruhu mu yok.
ulan beyaz bir çarşaf ve iki çift delik ile halledilebilecek bir olay. bunu yapmaktan aciz bir takımı tutmak istemiyorum azizim. topunuz kahrolsun.
koşmadan olmaz, az biraz mucadele etse futbolcular; bir de gol atabilseler iyi olur.
gusül abdesti, marijuana,türk bir hakem...
alex
deivid
aurelio
roberto carlos
(bkz: brandi belle)
(bkz: kendine güven)
(bkz: büyük düşünmek)
(bkz: avrupa takımlarından çekinmemek)
sadece sahaya doğru taktiksel yerleşimdir. beşiktaş' ın kadrosu kalitelidir öyle ki.
(bkz: mahmut)
*
(bkz: teknik direktör)
(bkz: futbolcu)
(bkz: akıl)
(bkz: fikir)
(bkz: renk)
1 - trafiği rahatlatacak bir köprülü kavşak.
2 - denizin üzerine yol inşaasıyla daracık yolun genişletilip trafiğin rahatlatılması.

not: beşiktaş'ta oturmayan ve çalışmayan biri olarak gördüğüm tek sorun trafik sorunu. ikamet eden kişilerin daha fazla ilavesi olacağı muhakkaktır.
tek yürek olmuş bir camia. özellikle son günlerde bu çok gerekli.
temiz baskan, temiz futbol, temiz yonetim.
(bkz: biz firildak degiliz)
(bkz: abaküs)
(bkz: 6 kasim 2007 liverpool besiktas maci)
2 tane iyi forvet, 4 tane iyi orta saha oyuncusu (biri oyun kurma işini iyi berecerek), 4 tane defans (yine biri ortalığı iyi toplarlayacak) ve son olarak 1 tane iyi kaleci. beşiktaş'ın tek sorunu bunlardır.
(bkz: iyi bir paf takım) * *