bugün

bu tarz entryler nasıl onaylanıyor da bunlar yazarlığa layık görülüyor anlamış değilim. Moderatör olsam nick name gördüğüm an silk vermiştim.
aksine galatasaraylılar, beşiktaş'ı fenerbahçe'den daha çok yakın bulurlar. aynı şekil beşiktaşlı taraftarlar da galatasaray'ı. ancak ezeli rekabet her zaman fenerbahçe ve galatasaray arasındadır...
Bak hele bak espriye bak.

Ali koç un babası beşiktaş lı, aykut kocaman ın babası beşiktaş lı, ama babanız beşiktaş diyince ağlıyorsunuz amk.
https://giphy.com/explore/kahkaha
Yolculuk sırasında arka taraftaki kişilerden duyduğum ilginç sohbet konusudur. ilk başta dedim ne saçmalıyor lan bu diye, sonra Şöyle açıkladı adam yanındaki arkadaşına;

"olum gs'yi tt arena'da ilk fener silkti. Sonra gs önüne gelene açtı bacaklarını o stadta. Ama beşiktaş öyle mi? Onlar Vodafone arena'da bekaretini bize verdikten sonra kimseye açmadı daha bacaklarını. Sadece Fenerbahçe'ye verecek galiba o stadta. Kocasına sadık bir takımmış."

Edit: beni tanıyan tanır. Bu tip saçma espri bile denemeyecek şeyler yazmam ben. Şahit olduğum bi konuşmayı aktardım. Bana laf söylüyor davarlar.