bugün

hükmen olması gerekirken maçın yeniden oynanması tamamen saçmalık, fakat yinede büyük çaba sarf ettiler bravo en azından bu maçın tekrarını yaptı tff ;
gelelim önemli yerlere ;
1- zekeriya alp maçtan hemen sonra açıklamada hakem hatası yok demişti ,, şimdi kim yalancı zekeriya alp mi tff mi sonuç tff nin tekrar kararı bizim düşüncelerimiz,
insanlar daha nasıl zekeriya alp e güvensin bu tam bir fiyasko bana kalırsa..
2- kasımpaşa ve camiasının her fırsatta biz büyük takım olma yolunda gidiyoruz demesi, öncelikle arkanıza aldığınız siyasi güçten bir vazgeçin. hiç bir semt takımı desteklenmeden buralara kadar gelmez arkadaş yüz de yüz destek alıyor herkes bunu biliyor. evet iyi kadro kurdular güzel futbol oynuyorlar ama biraz da sırtınıza yaslandıklarına güvenmeseniz daha iyi olacak.. he bu arada büyük takım olmak kolay değil !!
bu ülkede 4 büyük var 1 de bursa sporun yürekli efsanevi şampiyonluğu var her takımın yapabileceği bir şey değil
galatasaray - fenerbahçe - beşiktaş -trabzon spor evet kimileri daima eleştiriyor fakat büyük olmak kolay değil..
3- beşiktaş galatasaray maçında çıkan olayları özet geçelim 2-1 galatasaray öndeyden son 5 dk varken frikik kullanılacakken hiç bir beşiktaşlı sahaya girmez ve maçın önüne geçmez.. çarşı'ya yapılan çok büyük oyundu... bu maçta yaşanılanlar güvenliğin alınmaması maç öncesi turnikelerin kırılması araştırılması gereken şeyler ve sonuç olarak 3-0 galatasaray lehine çıkan karar. beşiktaşlı olarak hiç üzülmedim evet bizi çok etkiledi o yaşanılanlar ama galatasaray ın hakkınıda veririz tebrik ettik ve yolumuza devam ettik. aynı şey kasımpaşa maçındada oldu üstelik beşiktaş formalı bir taraftar manuel e saldırdı bunun açıklaması olmaz arkadaşlar..
saldırılan adam paralı oyuncak !!! 5 tane takım forması giymiş internet sitelerinde yayınlanmış sonrada beyaz tv gibi kolpa bir insanın programına çıkmış açıklamalarda bulunmuş..
- neden bjk nin cezası bittikten sonra bu olaylar yaşandı !!! manuel fernandes i zaten herkes biliyor adam eğlencesine düşkün oynayınca millet görmezden geliyor kötü oynayınca herkes tabi adamın gece hayatı var futbolcu değil ki diyor... objektif olun !

4 - bilic in adam olması ; evet eleştirilebilir öne geçip kaybettiği maçlar yanlış stratejiler.. beyler bayanlar hiç kimse 4-5 ayda borçlarıyla ve avrupa daki sorunlarla uğraşan takımı bir anda en üst seviyeye çıkaramaz. bilic e zaman tanınmalı medya iyi sonuç aldıgı zaman kahraman yaptı kötü sonuçta adamı yerin dibine soktu. kimse kusura bakmasın ama yandaş medyaya mı güveneceğiz...
Fatih terim bile gs ye ilk geldiği zamanlarda çok eleştirilmişti sonra ne oldu devamlılık ve camianın güvenini aldığında zaten başarı geldi..
hatırlayın del bosque geldi 8 hafta sonra kovuldu , böyle strateji ve yönetim olmaz.. Slaven bilic ten beklentiler çok erken zaman tanılmalı zaten 17 maç oldu artık oda ligi tanımıştır yaşadığı tecrübeden 2.devra ders çıkarmalıdır önümüzdeki senede iyi bir kimya yakalayıp şampiyonluğa oynatmalıdır takımı..
5- gezi olaylarından dolayı beşiktaşa karşı alınmış bir savaş vardır. hatırlayın akp mitinglerinde çarşı flamaları vardı çarşı ile alakası olmayanlar çarşının a sını normal yazanlar gülüyorum sadece sonra 1453 kartallar çıktı çarşıya karşı grup.. arkadaşlar çarşıya karşı olanlar neden 2013-14 sezonunu bekledi ? bjk demek çarşı demek değil çarşıdan başka adam gibi gruplarıda var bjk nin...

bugün alınan sonuçtan sonra yazmak istedim... bilin ki futbol en büyük sosyal paylaşımdır bizim ülkemizde, hayat durur derbilerde..
fakat adamlık ve karakterli durmak daha zordur bu yüzden beşiktaşıma başarılar dilerim ve hocası olsun yönetimi olsun yanlışları olsun zaman verilmeli bu adamlara sonuna kadar da destekleyeceğim..

artık insanlar uyansın bjk taraftarlarının yürüyüşünden sonra tff geri adım attı... açık ve net bunu herkes bilsin..
güncel Önemli Başlıklar