bugün

ne diyeyim diyecek söz yok. çocuk da olsa biraz akıllı olmalı büyüklerinin aklı başından uçmuş zaten gerizekalılar başka alemlerde.
Bence çocukta suç yok. Çocuğa çok üzüldüm. Her işte bir hayır vardır.
Geçmiş olsun bacakları fazla sallamamak lazım işte bak kadere gitti bacaklar. insallah denize düşerken yakalamışlardır bacakları yoksa o dalgalar arasında bacaklar kaybolduysa balıklara yem olmuştur. Ya en azından tek bacağı bulsalar diğerini idareten marangozaneden 3e5 lata kestirip yada suntalam koysa o da nemlenirse kirilir aluminyum ya da lambiriden kestirebilir idare eder ama gene de zor ya allah bacak ay sabir versin. Valla cok uzuldum abi ya nasıl bir kaza allah im sen bizleri koru ya rabbim. O yüzden arkadaşlar su hayatta şampiyon olacağım dememeli ne olcagim demeli.
aşırı derecede üzmüş olan çocuktur. yaşı kaç acaba.. ve bir de bacakların geri dikimi takımı falan oluyor mu inşallah olur ya yazık günah.
bu konuda bile aklı sıra geyik çevirmeye çalışan yavşakları anlamamızı sağlayan talihsiz çocuktur. geçmiş olsun. çok üzdün be çocuk!
adam çocuğun akıbeti ile ilgili çok net konuştu yalnız. bele yakın noktadan mı koptu acaba. allah yardımcıları olsun.
böyle şeylere insanın içi gidiyor, allah ailesinin çocuğun yardımcısı olsun.

kimin ihmali anlamak güç, tabiki başta anne baba.. çok üzücü, ne denir ki...
Sokayim sampiyonlugunuza eder mi iki bacak?

Bu cocuk bir daha kosup futbol oynayamayacak degdi mi?
Hakkında geyik yapan mahluklar olan çocuktur.allahınız yok mu sizin?
Şampiyonluk için ananızı da mı satacaksınız?
Ayaktopu candan da mı önemli sizin için?
Şampiyonluğun da krallığın da mına koyayım dedirtir. Ha, siz bunu diyemiyorsanız bu da sizin sorununuz.
Elim olay. Bugün aklıma geldi daha gencim önümde en az 40 yıl var heralde diye. Yine sıkılıp yaşamayı sorguladığım bir anda. Sonra konuşmaya devam ettim kendi kendime. o kadar uzun yaşayacağının garantisi yok. insanlar ne kadar feci ölüyor kazalarla vs. Sen istediğin kadar dikkat et böyle bişey de olabilir dedim. işte bunu kastetmiştim. Ne Feci bir olaydır. Ne desen boş. ihmalkarı bulsan boş. Hayat çok saçma bir anlık hata hayatına mâl oluyor. Tekneden bacak sarkıtmak gibi.

Yalan haber diyorlar umarım öyledir.
An itibariyle iyi haber gelmiştir. Kazaya karışan kadının eşinin açıklamaları aşağıdadır.

--spoiler--
Eşimin ayağında kopma söz konusu değil. Ayakta kırılma var. Diğer arkadaşın ayağında da kopma söz konusu değil. Ajansların yapmış olduğu haber yanlış. Sizler aracılığıyla bu konu hakkında bilgilendirme yapmak istedim.
--spoiler--

http://haber1903.com/n-33...kazasindan-iyi-haber.html
bir fenerbahçe şampiyonluğu kutlamasında da bir taraftar kamyon altında kalıp can vermişti sonuç olarak bir galatasaray taraftarı olarak geçmiş olsun diyorum... ülke olarak ne sevinmeyi öğrenebildik ne de üzülmeyi ...
yalan haberdir.
http://haber1903.com/n-33...kazasindan-iyi-haber.html
Beşiktaşın hiçbir şampiyonluğu o çocuğun bacaklarını geri getiremeyecek, olacağı varmış olmuş kaderin önüne geçemezsiniz çocuk tüm hayatını bacakları olmadan geçirecek. Fakat bunun birde bilerek yapılanı var ki uğruna insanlar birbirini öldürüyor ismine fanatizm' diyorlar.
Beşiktaşın şampiyonluk kutlamaları sırasında yaşandığı iddia edilen talihsiz olay.

Çok şükür ki yalan haber. Bacaklarda kopma yokmuş sadece kırılma söz konusu.

Videodaki abi morfin yaptım diyor ama bence kendisi morifini sek içmiş. Kafa pırıl pırıl. Eğer söyledikleri yalansa ceza alması gerekir. Çocuğun kurtulma ihtimali yok ne demek. Bu açıklamayı o çocuklardan birinin ailesi izleseydi ne hale gelirlerdi acaba.
Çok şükür ki kopmamıştır.
Sevindim valla.
güncel Önemli Başlıklar