bugün

Trabzonlu bir kadındır. Fenerbahçeli olup her ne kadar Beşiktaş'ı sevmesek de o formada türk bayrağı arması var. Ayaklar altına almak şerefsizliktir.

Trabzonlular neden bu kadar mal?

https://mobile.twitter.co.../1074806617231802368?s=19

Bu da videosu.
https://mobile.twitter.co.../1074810199884611584?s=19
Yapanın trabzonspor taraftarı olduğunu öğrendiğim an yorum yapmaktan vazgeçtim.

Trabzonsporlu olması yeterli açıklama zaten.

Amk hamsi beyinlisi.
sadece din öğretmeni anlaşılan. Zira o dersin adı din kültürü ve ahlak bilgisi. Ahlakı eksik olduğundan onun öğretebileceği bir şey değil.
rekabet sahada kalır. biz de galatasarayı fenerbahçeyi sevmeyiz, kötü sonuçlarında güler dalga geçeriz, birbirimizle olan maçlarında küfürler ederiz sinirleniriz falan ama camiaların büyüklüğünü, o camialara gönül vermiş eşimizi dostumuzu yok saymayız. Gösteremesek de camialara saygımız vardır. Yoksa her gün bir takımın bayrağı forması yanar, sokaklar kan gölüne dönerdi. Bu rekabet tribünden sahadan dışarı çıkmamalı. Ben de beşiktaşı savunmak için kavgalar verdim, küfürler ettim küfürler yedim ama döndüm yine gs’li fb’li arkadaşlarıma sarıldım. Formalarına saygısızlık etmedim. Taraftarlığımın sınırlarını aşmadım. Ne yazık ki bu arkadaşımız bu bilinçte değil. Üzüldüm kendisi adına.
görsel
bu ne la öğretmen mi bu? haha tipe bak, kesin eminsiniz dimi mezun olmuş?
Bu mu insanlara ahlak, dini değer öğretecek?
Bunları oynanan son 11 maçta 7 kanırtmışız.

Yeni stadlarında oynadığımız 2 lig maçında da siktik attık .

Dertleri ne anlamadım?
Hesabını da kapatmıi arkadaş. Sanıyor ki 3 güne unutulacak. Unutur mu lan tinerspor bunu?
hesapları kullanım dışı olmuş. insanları kendileri gibi hamsi beyinli sanıyorlar sanırım.
Davranış yanlış, trabzonlulara hafif negatifim, trabzonspor'a hakeza. Dinci şekilci takıma yine öyle.

Ancak öğretmenin artniyetli olmaktan çok gençliğinin verdiği cahillikle öğrencilerin gazına geldiğini düşünüyorum.

Yaptığı yanlıştır belki ama ekmeğinden edecek kadar mı?
Bu kadar kolay değil mi.

Getirin galatasaray formasına bassın.
Ekmekten önemli mi takım.

Gözünüzü hırs, düşmanlık; onunkini cehalet bürümüş.
Ama ondan farkınız yok.
bir de din kültürü ve ahlak bilgisi öğretmeni. yani her gün hz muhammed, allah ve islam gibi güzel ve önemli şeylerden bahsediyor. buna rağmen de kendisi hiçbir bok öğrenememiş, ders alamamışken çocuklara eğitim veriyor. bu yapılan iyi bir davranış değil. yazık sana öğretmen.
Hamsi değil mi amk. Şaşırmadım.
hakkında farklı farklı bir sürü başlıkların açıldığı konu.
din de yok
kültür de yok
ahlak da yok.
Özür dilemiştir.
görsel
birde özür dilemiş.
yazık yaa ulan önce eylemi yap sonra özür dile

bir iş yapıyorsan arkasında dur yada hiç yapma..