bugün

fb kazanır, şampiyonluk yarışı devam eder.
2-2 ya da 5-0 biter. takım ismi vermiyorum ama 5-0 kim kazanır konusunda herkesin aklına aynı takım geliyor değil mi?
Topla oynama oranı %60 - %40 olur.
bir soru cümlesi. bu sözlüğü epey sikiyorlar bu başıklarla olay belli.
kural kaide hak getire.
3-19 biter.
Beşiktasim yenerse şampiyon.
maç başlığında da yazdığım gibi fenerbahçe galibiyeti ile sonuçlanacak gibi durmaktadır. şimdi bizim yani fenerbahçenin kazanmasının bize ne yararı olacak ? en fazla puan olarak yarışın içinde görünmemize yarayacak. bu saatten sonra şampiyonluk şansımız kaç ? yüzde 15-20 en fazla.. beşiktaşın yüzde 50 gs nin yüzde 30 şansı var.

biz beşiktaşı yenersek gs nin şansı yüzde 40-45 lere çıkar. beşiktaş da çok iyi gittiği bir sezonda belki şampiyonluktan olur. gönlümden geçen bunun olmaması. gs şampiyon olamasın değil bjk bu kadar iyi oynarken boşuna kaybetmesin şampiyonluğu. kaybedersek erol bulut da gidecek muhtemelen. böyle bir olasılık da var. çok daha deneyimli ve işini bilen yabancı bir teknik direktör gelebilir bu da bu kadro ile seneye ve belki ondan sonraki senelerde uzak ara şampiyonluklar almamıza sebep olabilir.

işin bizim açımızdan özeti ; yukarı tükürsen bıyık aşağı tükürsen sakal. hiçbir maçı kaybetmek istemiyoruz. biz kazanalım sonra biz mi şampiyon oluruz yoksa diğerleri mi umurumuzda olmadı hiçbir zaman. fenerbahçe tarihinde hiç böyle hesaplar olmamıştır. ama kazanırken kaybetmek de var işin içerisinde. kazanırsak teknik direktör kalabilir yanlış kadrolarla maçlar kaybetmeye devam edebilir. 1 senenin daha boşa gitmesine sebep olunabilir..
Arkadaşlar fener yenilmez hatta bir kaç kart cezası bekliyorum Beşiktaşlıların o sağ bek ne öyle aq her maç sarı yemesi gerekirken kollanıyor galiba.

Not zaten feneri yenerlerse şampiyon olsunlar hak ediyor olurlar.
ilk yarı 4.5 üst korner.

maç sonu 8.5 üst korner.

gol ilk yarı 0.5 üst. (maç başladıktan 10 dakika sonra bahsinizi alın )

kg var.
Bjk alsın, erol gitsin. Sezon sonunda da yönetim gitsin.

Sadettin saran veya mehmet ali aydınlar gelsin.
Çok keyifli olur.
Bu iki takım arasındaki maçlar hep gollü, hep olaylı olmuştur.
Kayseri alır.
hakem kazanır feneri ligde tutup sözde heyecan katarlar.
Aslolan Fenerbahçe’ye göre Fener 5-0 alır * )
2-1 diyorum.
Berabere.
Sonucu bilsek peygamberliğimizi ilan ederiz bebeğimsi.

1,5 üst oyna geç.
Süper Ligin iki devi karşı karşıya geliyor. Formda Beşiktaş ile suyu ısınan Erol bulut arasında geçecek. Fenerbahçe yenilirse yarıştan kopar.