bugün

defans mı ne defansı? defans ne arar la Beşiktaş'ta?
hakkını verelim; güzel izliyorlar.
hatayspor karşısında çok zor anlar yaşıyor adamlar 2-3 pasla kaleye geliyor.
Yol geçen hanıdır.
görsel
marcelo lu ve marcelo suz diye ikiye ayrılmalıdır.
görsel
Bugun Evlere senliktir.
Beşiktaş'ın Avrupa Liginde Club Brugge'a kendi evinde yenilmesine yola açan sorundur.
Evlere şenlik olan defans hattıdır. Vasat altı defans.
Bir defans ancak bu kadar uyumsuz,korkak ve aptal olabilir.Hafta sonu oynanacak olan maçda böyle oynanırsa hüsran kaçınılmaz.
Şu sıralar menemenspor defansı ile eş değerdedir.
sivok'tan ibarettir. hilbert adam kaçırır sivok koşar, ersan yerini kaybeder sivok keser, toraman top sektirir sivok süpürür. yeter la yazık adama.
ersan kadar kazma bir adam olduğu sürece kötü bir defans olan defans.
forvetiyle amansız yarışan mevki.

ulan ligin en çok gol atan takımıyız, ama yemekten de vazgeçemiyoruz. sow iki golde de iki defans oyuncusunun arasından kafasını sokup gol atıyor.

biraz dikkat amk ya, zaten kalede kaleci yok!
Bugün oynanan Galatasaray maçında defans arkasına atılan toplarla durumun vahim olduğu ortadadır. Galatasaray'ın gününde olsa en azından 2 gol fazla atacağı söz konusudur. Beşiktaş için şanstır. Karşısına ölü bir galatasaray çıkmıştır.

Edit:o eksileyen arkadaşa soruyorum, beşiktaş barcelona gibi oynadı demi kardeş galatasaray gibi tak tak tek pas yaptı değil mi onun için eksiledin. Beşiktaş'ın Defansında puyol pique vardı demi kardeş.
üzerinde konuşmak için bir hayli hayal gücünü zorlamak gereklidir. zira olmayan birşey üzerine konuşmak en zor işlerinden biridir.
folloş olan defanstır. tamam biri yedin, tamam ikiyi yedin tamam üçüde yedin, anladık dördüde yedin, ama arkadaş yedi tane yenmez ki be.

notumsu : zorunuza mı gitti lan. açın star ı izleyin. yalan mı söylüyoruz. utanmadan bir de eksiliyorsunuz.
(bkz: beşiktaş orta sahası)
handikaplı yenilmeyi seven bir takımın defansı olmaya doğru gidiyorlar.
öyle bir defans mı var varsa neden göremiyoruz sorusunu akıllara getiren defansımsı geri dörtlü.
otoban gibi birşeydir.
(bkz: bir alex değil)
ofsayt taktiğini kavrayaman elemanları barındırıyor içinde, zaten adam yanında niye 1 adım öne adım atıyosun arkadaşım kovalasana adamı. sanki ofsayt'a düşürünce puan yazıyolar mna koim. amaç kaleyi korumak geri zekalılar demek istediklerimdir.
(bkz: boş küme)