bugün

onlar kendilerini biliyorlar.

taraftarlarını üzerimizden çeksinler. hepsinin ağzı başarısızlık kokuyor.
Basketbolda büyümüştür.
kudurun ulan üçüncülük yarışında kudurun.

kim üçüncü olacak da avrupa liginde bir tur üstten başlayacak diye kudurun..
günümüz gerçeğidir. reddeden fanatiklikten öteye gitmez.
Beşiktaş olmasa derbi yüzü göremeyecek olan sözde büyüklerdir.

Ne o öyle sarışınlar kendi aralarında anadolu derbisi yapıyor. Hiç heyecanı da yok.O maçı izleyenlere çok acıyorum ya.

işte beşiktaş'a uygun bir rakip olsa dünya derbisinin alasını görecekler de yok işte,bu sözde büyüklere de hep 3 tane çakıp duruyoruz. Sıkıldık.
teker teker olamadıklarını anlayıp birleşmişlerdi yine olamadılar. acıyorum bunlara artık sadece babanız beşiktaş açık ve net.
Biraz güçlü takım görünce 8 yemeden duramayan takımın taraftarının laflarına bak. Mk tinercisi deplasmanda 6 tane attığımız günleri ne çabuk unuttun kuş beyinli.
Tinerci icadı. Siz önce Galatasaray ve Fenerbahçe kadar şampiyonluk kazanın lan.

Edit: genç tinerciler gerçeklerden rahatsız... üçüncü büyükler sizi gidi sizi...
Beşiktaş'ın futbol kalitesi yanında sönük kalmış Büyüklerdir. Ama ısrarla kabullenmezler bunu.

Ancak geçmiş ile Avuturlar kendilerini.
bu renkliler çok şanslı her sene 2 kere bizimle maç yapma şerefine erişiyorlar bu sayede taraftarları adam gibi maç izliyor.
Ya offf birileri başlamış yine bayernden 5 yediniz diye en azından başakcityden falan yemedik ya en azından oyuncularına hediye olarak iPhone 7 alan vardar takımına falan elenmedik hadi abicim hadi boş yapmayınnnn lol.
Hiç bir üstünlüğü olmayan malların liverpol, münih gibi takımları ile argüman üretmesi çok komik.

Pensilvanyadan himmet isteyin belki büyüklük verir size.
Artık renklilerin kabul etmesi gereken gerçek.Rvet iki takımda zamanında iyi takımlardı ama artık bittiler.Bundan sonra lig lideri de,Avrupa’da da türkiyeyi temsil edecek takım Beşiktaştır.Kudurmayın,gururlanın.
Yav sizin utanmaniz da yok amk...
2 yildir derbi kazaniyorsunuz 23 nisanda makam koltuguna oturan cocuk gibisiniz amk ahahaha*
Ne cabuk melonun icinizden gectigi gunleri, aydin yilmazin cataldan iceri taktiklarini, drogbanin sizi kopek gibi sahaya doktugu gunleri nasil unutuyorsunuz olum? Ya hu yeminle kompleks gordum de amk bu kadari tinersiz i m k a n s i z....