bugün

Bugün maç başlığına da belirttiğim gibi, gerçekleşecek skordur. Bu kasmadıkları hali yalnız. Bayern kassa burada da bi 6-7 tane atardı.
büyü bozuldu artık.

skor 1-9 olmadığı sürece beni tatmin etmez.
münih´te çok türk yaşıyo, bayern başkanı rummenigge´nin basına da yansımış, bir dolu türk kankası var.

çok dikkat çekmeyecek bi skor politikası tahmin ediyorum ben. bikaç saat önce2-0. 3-0 yazmıştım ama, o da olmaz. beşiktaş´tan gol yerler.

mesela 2-1 yenerlerse, dünya camiasında öyle çok dikkat çekmeyecek bir skor olur. hatta 1-1 lik beraberlik falan...

bu tür bi skor için çıkar bayern sahaya diye düşünüyorum.

ama tutup da 3. dakkada gol bulurlarsa, neden olmasın,diyip 7-0´da yelken açabilirler,ki yapmadıkları iş diil...

ama rummenigge´nin "türkleri fazla ezmeyin" diyeceğini ben şahsen tahmin ediyorum. tutup da "bitirin herifleri, yamultun adamları" diyeceğini sanmıyorum.

basit öyle fazla dikkat çekmeyecek bir skorla geçerler beşiktaş´ı sonra da thomas müller´e, lewa´ya "seyirciye hayran kaldık, muhteşem bir ortamdı" dedirtirler, heynckes hoca " ne güzel bir seyirciniz var, çok şanslısınız" der, hepimizin yüzü güler, ve kupaya veda ederiz.

işin bi de tiyatro tarafı var, onu da mutlaka düşünmüşlerdir.

açıkçası- 7-0 yenerlerse çok şaşırırım... o kadar gaddarlık yapacağını sanmıyorum bayern´in. tahminimce bayern arsızdır, ama o kadar da arsız diildir.
güncel Önemli Başlıklar