bugün

Sapık işte ne güzel demişsin.
Üniversite kapılarında, 20 yaşındaki kızların zorla başını açan sapık orospu çocuklarından âlâ insandır.
Zorla taktırıyorsa benim nazarımda ahmaktır.

Allah bile günahlarımızı bi yaştan sonra yazmaya başlıyo sen kimsin de ufacık bebeyi zorluyorsun be.

Çocuğuna okumayı yazmayı hayatın gerçeklerini ögretmesi gereken yaşta herşey başörtüsünde bitiyor gibi zorla kapatıyorsa 8 yaşında da dedesi yaşındaki adamla evlendirmesini beklerim bu tiplerden.

Ha onun dışında annesinden görmüş yapmak istemistir vs bu da sizi enterese etmez.

5 yaşındaki çocuğa bikini giydirmek makyaj yapmak kadınsı hareketler yaptırmakta şu üstteki ahmak tanımına birebir uyuyor bence.

Çocuk onlar bırakında çocuk olsunlar

lan biz o yaşta salçalı ekmek yiyip sokakta top oynuyorduk.

birisi zorla kapattırmış evlilik çağında kız muamelesi yapıyor birisi makyaj yapmış mini etek giydirmiş birde yetmez on tane diye şarkı söyletiyor.

Gerizekalı mısınız ne cinssiniz çözemedim.
müslümanlar kızlarını namahrem diye değil süs olsun diye örterler.
muhtemelen sokakta bir kız görülmüş ve ezik olduğu için bir şey diyemeyince burada soluğu almış insan söylemidir.
Ergenlik çagina kadar takmasi gerekmez.
Bunu yapan çocuguna zulüm etmis olur.
Birakin çocuklarin yakasini onlar mutlu mesut oyunlarini oynasinlar.
Lan size ne koduklarıma bak ya. Adam çocuğuna dinini öğretmek istiyor. Eğitimi o yaştan itibaren vermek istiyor kime ne. Hemen hakaretler aşağılamalar. Ulan siz bu minik beyinli kafalarınızla bir milyon sene iktidar yüzü göremezsiniz be. Kaybetmeye mahkumsunuz. Çünkü bu millet sizin düşüncelerinizi paylaşmıyor. Allahtan...
Şöyle söyleyebiliriz beş yaşındaki çocuğun böyle bir zorunluluğu yoktur. Ha heveslenir kendisi öyle takmak isterse istediği zaman takar çıkartır.Sen bu çocuğu zorla başörtüsü takarsan bu çocuk takması gerektiği zaman asla başörtüsü takmaz. Beklemeyin. Güya dinci diye gözüküyor. Fakat gerizekalıdan başka bir şey değildir.
Farkında olmasada o çocuğun bastırdığı duygularını daha 5 yaşında başlayan insandır.
5 yaşındaki çocuğun bale kıyafetine laf söyleyen "zeki" arkadaşlara....
Çocuk ben baleye gitmek istemiyorum derse, gitmez. Kimsede zorlamaZ.
Peki diğer çocuğun ben türban takmak istemiyorum deme şansı nedir?
Ufacık beynini sadece dine adamış, okuyup araştırmadan din ile alakası olmayan kişilerin verdiği fetvalar ile hareket eden bağnaz, örümcek kafalı şahıs.
görüyor ve arttırıyorum. 3 yaşındakine takan bir pezevengi de gördüm.
Bu talim ve terbiye ile ilgili, aileler hangi yasam tarzını benimsediyse oşekilde eğitebilir.
size ne bırakın herkes nasıl mutlu oluyorsa öyle yaşasın.
dinde dayatma olmadığını bilmeyen sapıktır.

o kız türban takmak isteyecekse aklı erdiğinde kendisi takmalıdır. sen beş yaşındaki kıza türban takarsan, o türban o kızla bütünleşir. büyüdüğünde çıkartamaz. kendisini çıplak hisseder. böyle böyle gerici bir nesil yetiştirdiler...
saçma salak işler.