bugün

emona gelmiştir..
namazdayken yukardan fotoğrafını çekip facebooka koyan insandır.
surelerin sonuna aq koyması en büyük korkumuzdur..
(bkz: süpanallah kardesh ipretlik bi paylashim)
(bkz: emmo)
tam olarak emo değil, demodur efendim..
(bkz: islami emo)
başının 4 te 1 iyle yüzünü aynı anda yıkayandır..
olabilitesi vardır. paranın ve imanın kimde olacağı belli olmaz dedirtecek kişidir. *
duaları mükemmel fibonnacci sayı kurallarıyla özleşleştirdiği yeni alfabeyle birleştiren emodur. namazda ''kıyamet gelsede kophsaq xd'' der.

(bkz: of allafım yhaa)
(bkz: pisHmillah)
namazda ağlayandır..
konuyla ilgili yahoo answers sorusu yarmıştır.

ben müslüman bir emo kız olabilir miyim?

ben 13 yaşından 14 yaşına girmekte olan bir kızım ve bir emo olmaya karar verdim! =] fakat ben emo olunca neler olacak hiç bilmiyorum çünkü ben müslümanım! <:( hayır damarlarımı kesmeyeceğim. sadece emo tarzını seviyorum! (çünkü damarlarımı kesmek bana zarar verecektir, ve ben kendimi kesecek kadar aptal değilim) umutsuz da değilim, sadece bu tarzı seviyorum! ve sizlerden öğrenmek istiyorum! ne yapmalıyım? emo olmalı mıyım? :?

Best Answer - Chosen by Voters: Thanks for reminding me why I hate 13 year olds.

13 yaşındakilerden neden nefret ettiğimi hatırlamama yardımcı olduğun için teşekkürler.

http://answers.yahoo.com/...qid=20090504100749AAES9Iy
duaların sonunda "amin" yerine kib öptüm by diyen emodur. allah kabul etsin tabi.
nhiyet falan etthim üğleen nhamazhının iqi reqat olan fharzını qılmaya. uyhdum haazır olan imo'ya...
semom'dan korkmayan emoDUR.

allah kabul etsindir.