bugün

Sigara yakar mutluluklar dilerdim ben.
Beş dakikanın geçmesini beklerim.
zamanın göreceli olduğuna inanırdım.
Götümü parmaklardım. Hep yapmak istemişimdir.
ağlardım.
Ölümü hiç öyle dizilerde 'ramiz dayı' gibi karakterlerin karşıladığı gibi soğuk kanlılıkla karşılayamıyoruz. Neden ? Çünkü ölümle yüzyüze geldiğimizde 'daha yapacak çok şeyim var' diye hayıflanıyoruz. Aslında ölüler konuşabilse hepsinin yapacak ne de çok şeyi vardı kim bilir öğrenecektik. tüm bunların farkında olarak beş dk sonra ölecek olsam sevdiklerim için yapamayacaklarım adına arayıp özür dilerim.
ooh daha çok varmış yaa deyip yatarım.
bir gün gelecek hepimiz 5 dakika sonra öleceğiz zaten. iyi ki öleceğimiz zamanı bilmiyoruz düşünsenize kafayı yersiniz. eğer ki bilseydim, ağlayıp ailemden helallik falan isterdim herhalde.
beş dakika sonra ölüp ölmeyeceğimizi bilmiyoruz.
garantimiz yok
ama hiç ölmeyecekmiş gibi yaşıyoruz.
arayabildiğim kadar insanı arar helallik isterdim. bu kadar hak ile gidilmez öte tarafa özellikle seni seven insanlar ve en sevdiğin o insan..
Uyurdum uyurken ölmek en kolayı.
insanlardan helallik almak.

geçen gün eğer 1 ay ömrüm kalsaydı ne yapardım diye düşündüm aklıma bir kaç uçukluk geldi ama yazmayayım şimdi. *

Not: hemen sonrasında aslında ne masum istekler diye düşündüm ve nereden biliyorsun, belki gerçekten 1 ayın kaldı dedim, erteleme, yap.

sonuç olarak yapmayı düşündüğüm şeyleri yaptım mı? hayır. :(
5dakika sonra ölürdüm.
Akıllı telefonumu fabrika ayarlarına çevirmek için umarım beş dakika yeter. Yoksa çok fena söverler..
havada parendeler atardım.
gidip oğlumun mis kokusunu içime çeker ve kulağına güçlü bir birey olmasını fısıldardım. sonra'da annemin dizine yatar huzurla an'nın gelmesini beklerdim.
seçenekler için 5 dakika çok az.
en sevdiğim şarkıyı dinlerdim sanırım.
Bes dakka sonra olecegimi bilsem, ayak ayak ustune atar, bi sigara yakar beklerdim.
kalkar abdest alırdım beklerdim seccadenin üstünde .
beş dakikada napılır amk. en azında bir abdest alırım abdestsiz gitmiyim bari tahtalı köye.
Gider karşısına çıkarım. Tokadı yiyceğimi bilsemde sımsıkı sarılırım. Sonra karşısında veririm o son nefesi.
Bütün mail ve sosyal medya şifrelerimi bulunması imkansız şeyler yapıp telefonumu da sıfırlardım, whatsapp konuşmalarını ve normal mesajları silerdim. Olurda birileri bakarsa gittikten sonrada rezil olmayalım amk.
sadece sigara yakarım.
Anneme sarılıp kokusunu içime çekerken ölmeyi beklerdim.
bir hayli süredir görüşemiyoruz. Arayıp bir sesini duymak isterdim
güncel Önemli Başlıklar