bugün

Bir cesit bul karayi al parayi oyunudur.
10 ay konuşulsa durumun ne kadar vahim olabileceği merak konusudur.

(bkz: doğru orantı)
Bir yarısı da ben çıkıyorum, kilo ile değerlendireceksen kızı, bence kız senle vakit kaybemiş.
şanssızlık olarak adlandırılabilecek durumdur fakat şöyle ki bahsi geçen kız "ama ben biraz kiloluyum" dediğinde olayın çakılması lazımdı. tabi insan ne kadar kilolu olabilir ki lan? en fazla biraz tombiktir diye iyi düşünmeye çalışıyor o zamanlarda.

(bkz: ben bunu yaşadım)
beş ay boyunca kilosuyla konuşmadın ama.
ismi merak edilen dombili kızdır.
Kelimeleri güzeldir. Rica edersin zayıflar.
Random güldüren başlıktır.
E oda senin mallığın.
ergenler için hayal kırıklığı, insan biriktirenler için dert olmayacak durumdur.

zamanın birinde irc üstünden tetrinet oynadığımız bir grubumuz vardı. istanbuldan 2 kız ve ankaradan bizler türkiyenin gücünü takım olarak gavurlara gösteriyorduk. o zamanlar şimdi ki gibi iletişim kanalları da yoktu modem 24.4 düşünün.... bırakın akıllı telefonları henüz cep telefonu yok arkadaşlar öyle bir yokluk... fotograf istersin dijital makine yok, foto var scanner yok. hepsi var upload etmek 3 gün sürüyor... dedim ya takım ruhu zamanla kızlarla sanal flörte döndü. iş buluşmaya kadar gitti. biz ankaradan 2 kafadar atladık arabaya istanbulda buluşulacak noktaya gittik. hayaller angelina jolie tabii... serde gençlikde var. şarjörler dolu, mühimmat olarak 2şer kutu kondom cebimizde. kızları alıp ağvaya gideceğiz... benzinlik içinde mc donalds'ta beklerken biri 90 diğeri 45 kilo civarında iki hanımı gördüm. daha oğlum bunlar olmasın dememe fırsat kalmadan masamızda soluklandılar. allhhım böyle bir dram olamaz. benim yazıştığım kadın 90 libre olan. diğer zayıf ama ucube olanda diğer arkadaşımın... ancak hanımlar bizden azgın. oyalanmadan odamıza gidelim teklifi onlardan geldi düşünün ey okurlar...
elbette erkekliğin 9/10'u kaçmak olduğunu bildiğimizden bu işten yırtmanın bir yolu olmalı...
bir anda şimşek çaktı... ve yine bir anda kızlara, planımızı ertelememiz gerektiğini çünkü arkadaşımın kardeşinin asker olarak edirne'de olduğunu ve hafta sonu onunda bizle olacağını söyleyi verdim. ve hiç bozuntuya vermeden bir arkadaşınız var mı diye sordum. daha bu şaşkınlıklarını üzerinden atamadan da yahu yoksa dert etmeyin beşimiz aynı odada kalırız yahu ne olacak deyiverdim.
o an benden ne kadar nefret ettiklerini düşünmeden arabaya kadar yol almıştık bile...
arkamızdan bakışlarını dikiz aynasından farkettiğimde bir yanım zafer kazanmış komutan edasıda sırıtırken diğer yanım kırdığım kalplerin ezikliğini yaşıyordu.

sonra zaman geçti ve bir istanbul ziyaretinde o şişman arkadaşımın gönlünü almak için iş yerine uğradım. yerde para bulmuşçasına sevindi. bir yandan geçmişin intikamını alırcasına laf sokarken diğer taraftan da o gece için hain planlar yaptığından emindim. ve sihirli cümle o an onun dudaklarında döküldü. "teoman'ın konserine gidelim mi?" bende bana uyar dedim. kaldığım otel de taksimdeydi... konser ve sonrasında aldığım içkilerden olacak yada kesin bana ilaç verdi bilmiyorum o gece o kadının seks kölesi olmuştum. halimden de hiç şikayetçi değildim.

hala daha görüşürüz. ama sevişmemeye yemin ettik....
sik beyinli dengesizdir ergendir bu başlığı açan.