bugün

teşhis olarak beyin özürlülüğü &* yazma özürlülüğü konulan kişi.
direkt yerine direk yazan özürlüyle 1. dereceden akrabadır.
okunan entrylerin tüm şevkini kıran hatadır.Gördüğüm anda okumayı bırakıyorum.Çok itici geliyor.
yumuşak g kullanmayı ayıp sanıyor zaar.
gözümde anında dünyanın en cahil insanı olabilme potansiyeline sahip bir insan halini alan kişidir.

benzerleri için filim ve herkez gibi kelimeleri kullanan kişileri inceleyebilirsiniz.

hayır bu kadar zor mu yani bir iki harf öğren, kendi dilin bu azıcık saygın olsun. çok mu?
aynı zamanda yalnız yerine yanlız yazan uludağ sözlük yazarı.
en sevdiği film ay lav yu olandır.
noktadan sonra bosluk birakmadan yazan embesilden dahi daha acinasidir.*
bu evrimleşmenin sonucu gün geçtikçe bey emmek şekline dönüşebilir.
ota boka özürlü yazarak, özürlüleri her fırsatta rencide eden öküzden eyidür.
önce teoriden teoriye, sonra teoriden pratiğe gidiyordur, oradan da teoriye selam çakıyordur.

türkçe'nin yazıldığı gibi okunduğu savından yola çıkıp, okunduğu gibi de yazıldığı sonucuna varıyor, bunu içselleştirip cemiyetin gözü önünde kullanmakta sakınca görmüyordur. tepkileri karşıladığı göğsünden dönen top ise ister istemez teoriyle duvar pası yapar.

denedim, çok denedim ama iki tane "e" harfinin arasında "ğ" sesi telaffuz edemedim. kuru bir "g" harfi bile daha kolay çıkıyor. belki de bu nedenle "begenmek" şeklindeki telaffuzu en az "beyenmek" kadar kulağa tanıdık geliyor.

neyse, demem o ki, sanırım bu ve benzeri ipe sapa gelmez nedenlerle "ğ"nin bu kelimede ve "deyerlendirmek" kelimesindeki satışları durdurulmuştur.

başka kapıya.

(bkz: kağıt)

(bkz: lağım)

(bkz: laam)

(bkz: fuğar)

(bkz: fuar)

(bkz: bağır)

(bkz: bayır)
kafasını yerlerde sürtüp kıvılcım çıkartmak gerekir.

sonrasında da karşısına oturup;

-beyendim lan bunu bir daha yapacağım, demek gerek.
herkes yerine herkez yazan moronla aynı kabiledendir.
g ve ğ yerine q kullanan özürlünün kuzenidir.
hayır o değil aynı 'özürlü' gününün büyük bir kısmını facebookta geçirip saçma sapan yorumlar yapıp, onun bunun iletisini beğeniyor. insan hiç mi bastığı butonu okumaz? koskokca 'beğen' yazıyor. zaten bütün gün ot gibi sanal alemde vakit öldürüyorsun, bari bir şey öğren a cahil...
bebeğim yerine bebeyim de yazar ki bu.
muhtemelen eygendir. türkçeyi düzgün kullanın lan deli etmeyin adamı.
facebookda birikmiş salak insanlardır.
ğ harfini hala keşfedememiş kişidir.
insan yerine özürlü yazandan bir farkı yoktur.
aslında doğru bir kullanım. beyenmek beğenmenin daha hafif bir hali. yani çok beğenmediğini ifade ediyor böyle yazan arkadaşlar diyerek ben niye kurtarmaya çalışıyorsam bunları onu da anlamış değilim. üzüldüm mü nedir şu mübarek günlerin etkisiyle. ne gadada angut bir o gada hisli.
Bunu söyleyen salağı linç edelim toplum olarak. Üstelik sinir kat sayımı giderek arttırıyor. Şu cümlesiyle konuşması son buluyor. "muhattabım deyilsin." o y bi yerine girsin olamam zaten.
hicbir seye deymeyen bi ozurlu.
(bkz: la maison bleue bunu beyendi)
bu insan aynı zaman eğlenmez, eylenir. ama bu onun için hiç sorun deyildir. bebeyim ya kıyamam ben ona.