bugün

Bot beyinli. Sözlüğü sikti attı beş dakka bakalım dedik yine başlıkların içinden geçmiş. Allah botun bile hayırlısını zekisini versin.
on ikinci nesil bir bez.
Erkekmiş aq! Neyse ki son anda söyledi, harcayacaktım az kalsın.
9'ları bir araya getirmiş olan yazar.

görsel
takip etmeye başladığım yazar.
güngören sevdalısı olduğu için kapak fotoğrafında güngören'in resmi olan yazar.

görsel
kırkayak gibi mübarek semt semt geziyor.
emekli galiba, öyle ya; beleş akbil istanbul kart vs ne diyorsanız ondan almış gez babam gez.
yok yani, bana "topal pire sabaha kadar 40 yatak dolaşırmış" sözünü hatırlatan yazar da onun için başlık altına şey ettim..
favlıyor, beğeniyor sağ olsun.
Kafayı otobüs hatlarıyla, semtlerle, ilçelerle, kız isimleriyle bozmuş. Ben de mesela daha çok futbol ağırlıklı yazıyorum ama maç oldukça yazıyorum sadece. Bu her Allah'ın günü, her saat aynı şeyler. Neyinden keyif alıyorsun amk derler adama. Sol frame'in anasını belliyor. Aşırı itici.
görsel
yuk yav bana öyle gelmiyor bence tatlı biri hakan'a nasıl katlanıyordun biraz anlatsana güzelim.
işin özü şudur.

emek vermeden haksız şekilde herkese oylama yapması bedavadan oy alan tiplerin karma artırıp girileri manüpüle etmeleri onlarında işine geldiği için pas geçilmesi durumudur. türk insanı çalışmadan bedavadan kazanmayıı çok sever hazıra dayanamazlar. suç modersayonun böyle ibişlere ceza vermezler.
evet, zaten şuan azalmış olsa da uzun süredir psikolojik sorunlarım var.
sadece bir başlık bile geldiğimi belli ediyor. ben olmasam bu başlık otobüs saati öğrenmek için yardım isteyen yazar başlığı sanılabilirdi.

görsel
isim şehir oynamalık bir yazar.
çok sempatik bir yazardır. sözlüğü bırakmamış bir yazar. bırakma sözlüğü, sözlüğe hava kat.
Sözlük botu allah ıslah etsin. Kitap okuyacağına milletin kafasını skiyor sabahtan akşama. Dünyanın en değerli şeyi zamanı harcıyor farkında değil.
Saat itibariyle beynimizi yemeye başlamıştır.
isim, semt ve şehir takıntısı olan yazar.
çetinkaya mağazalarını da seven yazar.
iyidir.
Kafayı pylades'le bozmuş yazar.
aleyna tilki'ye laf ederken iki kere düşünmesi gereken yazar.
güzel bir nick seçimi yapmış yuzir.
" gün gelecek girmediğim herbir entry için bana küfür edeceksiniz.. "
- bez bebek nana.