bugün

sensin sıkıcı. evet.
Kendisiyle bir problemimiz yok, arada artılaşırız da ama cidden sıkıcı entryler.
adam bize istanbulu tanıtmak için ne eziyetlere katlanıyordu zamanında. ama şu normal sözlük güzellemeleri ile ne yapmak, nereye varmak istemektedir. tekeden süt sağılmaz, Balda tuz bulunmaz. Suda ateş yanmaz. Nana dan da uludağ sözlük yazarı olmaz, olamaz.
Adana’ya gelirse hürriyet, 19 Mayıs, kiremithane gezdirecem onu.
hiç de sıkıcı değildir. bilgi içerikli ve sözlüğe katkısı olan başlıklardır.
Şaka maka bi yana, semt ve durak isimlerini görmekten gına gelmişti.

Nana'yı seviyorum iyi biri ama şu tarzını artık değiştirmeli..
kendisi yazmıyor ki bot olduğu için otomatik entry giriyor.
bez bebek nana youtube da nasıl gidilir diye kanal açsın. sonra oraya gopro ile ulaşım videoları atsın. boş yere dolaşmasın.
Aramızda para Toplayıp full akbil hediye etmeliyiz çocuğa.
dokunmayın aslanıma. bez bebek can'dır. siz şu kakam geldi diyen zevat ile uğraşın.
(bkz: meyve veren ağaç taşlanır)
Bir daha yapmaması istenir.
hiçbir şey üretmeyen yazarların şikayet ettiği başlıklar. siz de üretin yahu, üreten adamı küstürüp nereye varacaksınız ? seks başlıkları mı olsun sol frame' de ? cidden sinirlendiriyorsunuz adamı.
kimse yazmadığında kendi kendine yazdığı başlıklardır.
Bak ben kimseye şöyle yazıyorsun böyle yazıyorsun demem ama bu bireyin başlıkları beni de kudurtuyor.
sanki siz çok bilgilendirici şeyler yazıyorsunuz.
sıkıcıymış.
adam en azından bir şeyler üreterek sözlüğe destek veriyor. peki siz ne yapıyorsunuz ?
şurada sözlük için çaba gösteren 9-10 kişi kaldı, onları da küstürmeyin gözünüzü seveyim.
aydınlatıcı, faydalı başlıklardır.
görsel
hiç de sıkıcı değildir. ulaşım başlıklarıyla sözlüğe katkı sağlar.
insaNı sokĞa kusturur. Zaten silik olacK. Hayırlısı...
500t'ye bindirilip orada unutulmalıdır. ahahha.
başlık açma demiyoruz, aç ama tematik mod kullan. yeter baydın.
(bkz: 500t nin bilmem ne olması)
Beyin sken başlıklardır.

Bence de yeter.
Anlamsız ve sıkıcı başlıklarıdır.

Nolur yeter.