bugün

Anlamsız ve sıkıcı başlıklarıdır.

Nolur yeter.
Beyin sken başlıklardır.

Bence de yeter.
(bkz: 500t nin bilmem ne olması)
başlık açma demiyoruz, aç ama tematik mod kullan. yeter baydın.
500t'ye bindirilip orada unutulmalıdır. ahahha.
insaNı sokĞa kusturur. Zaten silik olacK. Hayırlısı...
hiç de sıkıcı değildir. ulaşım başlıklarıyla sözlüğe katkı sağlar.
görsel
sıkıcıymış.
adam en azından bir şeyler üreterek sözlüğe destek veriyor. peki siz ne yapıyorsunuz ?
şurada sözlük için çaba gösteren 9-10 kişi kaldı, onları da küstürmeyin gözünüzü seveyim.
aydınlatıcı, faydalı başlıklardır.
sanki siz çok bilgilendirici şeyler yazıyorsunuz.
Bak ben kimseye şöyle yazıyorsun böyle yazıyorsun demem ama bu bireyin başlıkları beni de kudurtuyor.
kimse yazmadığında kendi kendine yazdığı başlıklardır.
hiçbir şey üretmeyen yazarların şikayet ettiği başlıklar. siz de üretin yahu, üreten adamı küstürüp nereye varacaksınız ? seks başlıkları mı olsun sol frame' de ? cidden sinirlendiriyorsunuz adamı.
Bir daha yapmaması istenir.
(bkz: meyve veren ağaç taşlanır)
dokunmayın aslanıma. bez bebek can'dır. siz şu kakam geldi diyen zevat ile uğraşın.
Aramızda para Toplayıp full akbil hediye etmeliyiz çocuğa.
bez bebek nana youtube da nasıl gidilir diye kanal açsın. sonra oraya gopro ile ulaşım videoları atsın. boş yere dolaşmasın.
kendisi yazmıyor ki bot olduğu için otomatik entry giriyor.
Şaka maka bi yana, semt ve durak isimlerini görmekten gına gelmişti.

Nana'yı seviyorum iyi biri ama şu tarzını artık değiştirmeli..
hiç de sıkıcı değildir. bilgi içerikli ve sözlüğe katkısı olan başlıklardır.
Adana’ya gelirse hürriyet, 19 Mayıs, kiremithane gezdirecem onu.
adam bize istanbulu tanıtmak için ne eziyetlere katlanıyordu zamanında. ama şu normal sözlük güzellemeleri ile ne yapmak, nereye varmak istemektedir. tekeden süt sağılmaz, Balda tuz bulunmaz. Suda ateş yanmaz. Nana dan da uludağ sözlük yazarı olmaz, olamaz.
Kendisiyle bir problemimiz yok, arada artılaşırız da ama cidden sıkıcı entryler.
sensin sıkıcı. evet.